TIM hakkas pakkuma 5 GB ettemakstud plaani 69,90 R $ eest

TIM hakkas pakkuma 5 GB ettemakstud plaani 69,90 R $ eest

Juba ammu hakkasime Interneti-paketti telefonipakettides tähtsustama. Enamik kasutajaid on alati häält ja SMS-e ignoreerinud. Põhimõtteliselt peab plaani heaks või korralikuks pidamiseks kaasnema aus andmete frantsiis ja taskukohane hind. TIM omakorda otsustas laiendada oma pakkumist ettemakstud abonentidele just selles mõttes.

Operaator käivitas eelmisel reedel (7/10) kaks (täiendavat) igakuist Interneti-paketti. Esimesega kaasneb 3 GB mahaarvamine ja see maksab 59,00 R $, teisel aga 5 GB ja 69,00 R $. See uus võimalus kehtib 30 päeva ja seda saavad kahjuks rentida ainult need, kes on juba Infinity Pré või Turbo WhatsAppi kliendid.

See uus pakkumine pole kaugel sellest, mida TIM Beta pakub, kuid see on juba midagi konkureerivate operaatorite pakutavatest pakettidest. Nagu ma artikli alguses mainisin, peaks uus plaan meeldima neile, kes kasutavad rohkem internetti kui muid teenuseid, kuna nad ei paku minuteid ega SMS-e. Kuid kasutajad saavad Deezeri lugude voogesitusteenustele juurde pääseda, andmata frantsiise jätmata.

Uus TIM-pakett kehtib neile, kes on juba Infinity Pré kliendid, ja Turbo WhatsApp-paketiga

Lisapaketid on populaarseks saanud, kuna suuremad Interneti-frantsiisid on blokeerimise asemel blokeeritud. Nende pakettide lepinguga saavad kasutajad teatud perioodide jooksul kasutada erinevaid omavastutusi, mille kehtivusaeg on 7, 15 või 30 päeva, sõltuvalt operaatorist.

Võrdluseks võib öelda, et kõige tulusamad paketid, mida TIM-i konkurendid pakuvad, on Vivo Easy, 1,5 GB hinnaga 49,90 R $ ja 1 GB Oi-pakett, mis maksab 34,99 R $ ja kehtib ka 30 päeva. Mõlemat saavad uued kliendid rentida.

Mida te arvate TIMi uuest pakist? Kui palju Internetti oma nutitelefonis kasutate?