TIM on kolmas riiklik operaator, kes toetab eSIM-i iPhone’is

Viimase iPhone’i turule toomisest on kulunud ligi aasta, kuid siin me oleme: lĂĽhidalt pakuvad Brasiilia kolm suurimat vedajat see on Apple nutitelefon.

SEE puhas liikumine algas vahepeal eelmise aasta märtsis Elu liitus temaga paar päeva hiljem. NĂĽĂĽd, kuid hiljem, see on MEESKOND mis teatas “digitaalsete kiipide” toetamisest alates iPhone XS, XS Max ja XR – võimaldab selle seadme omanikul tõhusalt tehnoloogiat nautida Kahe SIM-kaardiga fĂĽĂĽsiliste ja virtuaalsete kiipidega.

Neile, kes sellest loost väga hästi aru ei saa, lubage mul selgitada: eSIM on suhteliselt uus tehnoloogia, mis sĂĽvendab fĂĽĂĽsilise kiibi teie telefoni paigutamiseks kindlasse operaatorvõrku ja selle ĂĽhendamiseks teie lepinguplaaniga. Salve avamise ja traditsioonilise SIM-kaardi sisestamise asemel peate vaid skannima oma operaatori pakutava QR-koodi ja aktiveerima oma plaani – iOS-is tehakse seda juurdepääsuga Seaded »Mobiil» Lisa mobiiliplaan.

ESIM TEAMi aktiveerimine

TIMi andmetel on kõik paketid eSIM-iga ühilduvad; Peate minema ainult ühte operaatori 130 kauplusest ja küsima uut, kas olemasolevas plaanis või allkirjastades uue lepingu. Ettevõte nimetab spetsiaalselt ühilduvaks iPhone XS, XS Max ja XR, kuid ütleb, et iga tehnoloogiatoega seade saab oma digitaalset kiipi ära kasutada.

Kui teil on eSIM-toega seade, näiteks eelmainitud iPhone, toob uuele tehnoloogiale ĂĽleminek mitmeid eeliseid: peale selle, et vabastate ruumi oma seadmesse sekundaarse paketiga fĂĽĂĽsilise kiibi sisestamiseks, on eSIM palju turvalisem, pideva krĂĽpteeritud autentimisega. see väldib teie numbri kloonimist. Lisaks, kui teie seade varastatakse, pole halval inimesel võimalik kiipi jõuliselt välja tõrjuda, ĂĽhendades selle võrgust lahti – see annab teile rohkem aega seadme leidmiseks ja selle kaugjuhtimiseks pĂĽhkimiseks.

Kes katsetab (või on katsetanud) midagi uut, jagage kindlasti oma kogemusi allpool.

Tecnoblogi kaudu