TIM teeb koostööd Wazega ja pakub rakenduses tasuta navigeerimist

Waze

TIM-i kliendid brauserit kasutades Waze armastan uudiseid. Operaator sulges teenusega partnerluse ja lubab nüüd rakendust kasutada, ilma et kõigi klientide jaoks oleks sõlmitud lepingute andmesidepakette allahindlus.

Waze on koostöös rakendus, mis aitab teil reaalajas liikluse hulga põhjal valida parima marsruudi. Kuid suuremate brauserite (näiteks TomTom ja Sygic) peamine puudus on vajadus Interneti-ühenduse loomiseks teabe värskendamiseks. Selle partnerluse abil on selle kasutamine odavam.

Waze on aidanud miljoneid brasiillasi linna üha tihedamas liikluses. Seetõttu otsime seda partnerlust otse, mis toob klientidele rohkem kasu. Need tegevused on kooskõlas TIMi innovatsioonipositsiooniga ning keskenduvad andme- ja rakendusturule, mis on ettevõtte 2014. aasta strateegia üks alustalasid”, Selgitab Fábio Cristilli, Brasiilia TEAMi Interneti, VASi ja seadmete direktor.

Operaatori pressibüroo teatel ei pea klient teenuse nautimiseks midagi tegema: lihtsalt avage rakendus ja kasutage seda ning tema loodud ühendust internetiga ei vähendata. Posti ja Pre klientidele.

Andmeliiklustasudest vabastamine kehtib kuni 7. septembrini 2014 ja seda saab pikendada.