contadores estadisticas Saltar al contenido

TIM vahetab oma kliente 3G kiipide vastu tasuta 4G vastu

4G-võrk pole kogu Brasiilias veel saadaval, kuid see ei tähenda, et selle tehnoloogiaga uusi seadmeid ei lastaks välja iga kuu. LTE-ga nutitelefonid on muutunud reaalsuseks mitmes hinnaklassis, sealhulgas uusimas versioonis, mis pakub samaaegset 4G Dual-SIM-i, nagu näiteks Xiaomi Redmi 2 puhul. 3G-st 4G-le ülemineku hõlbustamiseks vahetab TEAM Brazil oma klientidele tasuta vanu kiipe. Kontrollige allpool toodud üksikasju.

TIM võimaldab tasuta vahetada kõigi klientide vanad 3G SIM-kaardid uute 4G-tehnoloogiaga ühilduvate SIM-kaartidega. Operaatori sõnul rändab ühilduvaid kiibisid ja seadmeid üheaegselt vaid 37% kõigist ettevõtte kasutajatest, see tähendab, et on kliente, kes kasutavad 3G kiipi 4G / LTE-ühilduvates seadmetes. TIM Brasiilia tarbijamüügidirektori Erika Linharese sõnul on see kampaania kasutajatele ajendiks alustama operaatori 4G-võrguga kiiremat navigeerimist.

Huawei P8 Dual SimTIM edendab tasuta üleminekut 3G-lt 4G-kiipidele. / ANDROIDPIT

3G-SIM-kaardi asendamine 4G-SIM-kaardiga

Samuti tõi direktor välja operaatori pühendumuse turustada 4G paketti sama hinnaga kui pakkumine, mis hõlmab 2G / 3G ühendust. See toiming kehtib kõigi pakkide klientidele ja vahetust saab teha TIM-i füüsilise poe kaudu kuni 30. septembrini. Vaadake kõiki selle lingi TIM-i poode.

Kiibimuudatuste taotlemisel hoiavad ettemakstud kasutajad täitemahtu ja järelmaksuga kliendid paketi. Telefonikontaktid tuleb seadmesse salvestada, et pärast vahetust aktiivsed püsiksid. Nii et ärge unustage lugeda meie juhendit teemal "Androidi varundamine", allolevat linki:

Ja kas teie SIM-kiibid on teie seadmega ühilduvad?

(tagToTranslate) TEAM (t) 4G (t) 3G (t) kiip (t) muutus (t) pakkumine (t) reklaamimine (t) WhatsApp (t) ühenduvus (t) tehnoloogia (t) vahemik (t) vahemik (t) ) 3g vahetuskiip 4g (t) 4g seadmetele