Tinder – 10 rakenduse näpunäidet

Järk-järgult sai minust flirtimisrakenduste spetsialist. Praegu on minu lemmik Sõnnik. Pärast selle installimist avanes minu jaoks uus maailm. Kui oskate, saate rakendusest maksimumi võtta.

tinder 2

© Tinder

Noh, kõigepealt pean ütlema, mis mulle Tinderis ei meeldi. Ma ei tea, miks on Facebooki konto kaudu registreerimine kohustuslik. Pealegi on minu arvates vale, kui Tinder viitab minu suhtlusvõrgustikes minu profiilipildile. Kuna see on võrgutav rakendus, soovin, et saaksin valida oma profiilipildi.

Nagu öeldud, on Tinder omalaadne kõige pealiskaudsem ja otsekohesem. See on ĂĽsna toores, kuid säästab palju aega. Ăśks asi peaks olema selge: välimus on oluline. See rakendus põhineb fotode vaatamisel ja kohesel märkimisel, kas see teile meeldib või mitte. Hea on see, et teine ​​inimene ei tea, kas teda on “tagasi lĂĽkatud”. Kui seevastu profiil teile “meeldib”, peate ootama, kuni need tunded taastuvad. Alles siis saate selle inimesega vestelda. See on tõhus, praktiline ja kiire meetod.

Seetõttu on strateegia muuta meie profiil atraktiivsemaks. Sel juhul on siin mõned näpunäited rakenduse maksimaalseks kasutamiseks.

Kümme põhinäpunäidet Tinderi jaoks

1. Täitke oma profiil rakendusega 6 fotot (6 lubatud). Püüa olla atraktiivne, kuid samas loomulik. Vältige päikeseprillide kandmist kõigil piltidel või mütse. See tekitab kahtlust. Valige foto, mis ütleb midagi teie ja teie maitse kohta.

2. Ärge postitage grupifotosid. Siis peate töötama, et öelda, kes on fotol. Samuti vältige naiste või meeste ümbritsemist. Vältige fotosid ka siis, kui olete laps või olete halva kvaliteediga.

gmailapp

Kaetud näoga foto tekitab kahtlust (vasakul); kõige parem on ennast loomulikult näidata (eks). / © NextPit

3. Püüdke kirjelduses olla selged ja vältige ebamääraseid fraase või eksistentsialistlikke tsitaate et muuta ennast atraktiivseks. Alati on parem, kui teil on meeldiv väljend või midagi siirast. Samuti on oluline mitte jätta kirjeldusi tühjaks.

4. Vältige kandidaate, kellel on võltspoos või selline, millel on ilmne Photoshopi puudutus. Sama kehtib ka teie fotode kohta. Kõige olulisem on loomulikkus.

5. Te ei pea olema impulsiivne, et liiga kiiresti meeldida või tagasi lükata. Teised inimesed ei tea, et vaatate oma fotot, nii et see võib võtta nii kaua kui soovite. Liiga kiirustades võite mõne huvitava tagasi lükata ja tagasiteed pole.

6. Profiili seadetes saate määratleda kindla afiinsuse kriteeriumid. Teistes sarnastes rakendustes pole palju, kuid oluline on näiteks piirata võimalike kandidaatide vanust.

tinder Aja säästmiseks määrake hoolikalt otsingukriteeriumid / © NextPit

7. Kui hakkate kellegagi rääkima, loomulik ja ära valeta. Kuigi see võib tunduda ilmselge nõuandena, on alati hea intiimset teavet mitte avaldada, enne kui inimest paremini tundma õpitakse. Telefoninumbrit, aadressi jne pole

8. Ärge alustage vestlust naljaga, millest võidakse valesti aru saada, või halva kommentaariga.

9. Kui keegi sind häirib, ärge kartke ja teatage inimesest või blokeerige see. Selle valiku leiate tüütu inimese profiilist.

10. Lõpuks pidage meeles, et kõige tähtsam on lõbutsemine. Pelgalt flirtimisrakendusega pole mõtet oma lahedust kaotada. Nautige seda, kui soovite, ja kui mitte oma randa, kustutage rakendus.

Kas tunnete Tinderit? mida sa temast arvad?