Tinder Carnivalil: seitse näpunäidet rakenduse kasutamiseks ja orgiatesse sobitumiseks

Tinder, Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonide suhterakendus, võib olla võimalus neile, kes ei soovi karnevali pidu nautida ĂĽksi või ĂĽksi. See rakendus võimaldab teil tutvuda uute inimestega ja veelgi parem – keskenduda ainult teie asukohale lähedal olevatele kasutajatele. Karnevalil tiku saamise ĂĽlesanne ei pruugi aga nii lihtne olla. Sel põhjusel oleme koostanud mõned näpunäited neile, kes soovivad kasutada oma funktsiooni plokis või teiselt poolt 2020. aasta karnevalil.

LOE: Seitse kuulsust, kes loovad tutvumisrakendustes profiile; vaata

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Hoidke oma profiil täielik

See näpunäide kehtib mis tahes kuupäeva kohta, kuid proovige oma profiil täielikult täita. Sisestage kõik võimalikud fotod, ĂĽhendage profiil Instagrami ja Spotifyga, looge enda kirjeldus, määrake oma vanus, asukoht, veelgi rohkem isikuandmeid, näiteks töö ja koht, kus õpite. See kõik võib anda teile võimaluse kohtuda sarnase maitsega inimestega ja muuta ka teie profiili huvitavamaks – hoolimata puhkusest.

Ăśks 7-st täisprofiilist aitab Tinderit sobitada – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Täisprofiil aitab Tinderit sobitada – Foto: paljundamine / Felipe Vinha

2. Kas teile meeldib karneval? Teavitamine ei maksa midagi

Kirjeldustest rääkides peaksite ideaalis oma elulookirjeldusse lisama, kas saate nautida karnevalit või kui pidu ei meeldi ja otsite rohkem omatehtud programme, mis pole kaugeltki lõbusad. Saladus võib olla oma aja kokkuhoid ja vastete saamine ainult nendelt huvilistelt, kes on huvitatud pidudest, mis on laiali levinud teie linnas või kuhu reisite.

2/7 Ă–elge Tinderile, kui kavatsete karnevali nautida – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Ă–elge Tinderile, kui kavatsete karnevali nautida – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

3. Kaunista ka profiil, miks mitte?

Siiski, kui tegemist on karskuse ja sarnaste aspektidega nagu Carnival, proovige lisada pidupäevade jaoks ajutisi fotosid. Foto, kus olete fantaasias, varasemast karnevalist või isegi praegusest, kui teil on plaat. Samamoodi aitab see samastuda teistega, kellel on sama meeleolu.

3 seitsmest temaatilisest fotost võib Tinderi tähelepanu pälvida – Foto: Pond5

Temaatilised fotod võivad juhtida tähelepanu Tinderile – Foto: Pond5

4. Teemalaulud Spotifys

Need näpunäited aitavad teil oma profiilist jätta karnevali täisstseeni. Selleks piisab, kui kombineerida kõik ülalkirjeldatud temaatilise heliribaga. Ühendage oma Tinder Spotifyga ja valige karnevalirada. Väärt ka sambas-süžeed, hitid praeguselt karnevalilt ja kõik, mis peoga seotud.

Neli seitsmest karnevalilaulust võib sel hooajal ka Tinderis abiks olla – Foto: Reproductions / Felipe Vinha

Karnevalimuusika võib tänapäeval aidata ka Tinderit – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

5. Avastage Premium-suvandid

Tinderi tasulised plaanid ei ole kohustuslikud, kuid need võivad olla valikud neile, kellele meeldib rakendust täielikult uurida, sealhulgas näiteks Carnivalil. Näiteks saate Tinder Plusi abil valida vaste leidmiseks konkreetsed asukohad maailmas – ideaalne, kui reisite kuskil karnevali ajal ja olete enne saabumist juba linnas inimesi kohanud.

Abi võib olla ka 5st Tinderi 7 Premiumi valikust – Foto: paljundamine / Felipe Vinha

Abi võib olla ka valikust Tinder Premium – Foto: paljundamine / Felipe Vinha

Tinder Gold võimaldab teil vaadata, kellele te meeldite, ilma et peaksite eelnevalt nende profiili vaatama. See võib hõlbustada ja suurendada matši koefitsiente. Pidage siiski meeles, et tasulised plaanid ja hinnad võivad erineda. See näpunäide kehtib ainult neile, kes on nõus kulutama, ja see pole kohustuslik.

6. Kasutage pakette Premium eraldi eraldatut Boosts

Funktsioon Tinder’s Boost muudab teie profiili ĂĽmbritsevatele inimestele sagedamini nähtavaks. Eeliseks on see, et seda funktsiooni saab osta Gold ja Plus plaanidest eraldi, ilma et peaksite seda tellima. Soovi korral uurige võimalust osta Boosti pakett, mida teie piirkonnas 30 minutiks kuvada – hinnad varieeruvad ka päeva, konto või aastaaja järgi. Pidage siiski meeles, et Boost on Tinder Plus komplektis, ĂĽks kord kuus.

6/7 Tinder tekitab pidudel soosinguid, kuid hinnad on erinevad – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Tinder tekitab pidudel soosinguid, kuid hinnad on erinevad – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

7. Ära unusta matši aega

Mängu aeg on Tinderi loodud hoiatustüüp, mis näitab teie kasutajatele, kui rakendus on hõivatud. Nii märgitakse sisselogimisel profiilid, mis on võrgus ja kasutavad sel ajal Tinderit, rohelise linnukesega.

7/7 Tinder Match Time on karnevali jaoks suurepärane funktsioon – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Tinderi mänguaeg on karnevali jaoks suurepärane funktsioon – Foto: paljundamine / Felipe Vinha

Sellistel linnadel nagu São Paulo, Rio de Janeiro ja Salvador on olemas ressursid. Kasutage kindlasti mängu aega, et teil oleks karnevali pidustuste ajal rohkem võimalusi saada mitu matši.