Tinder käivitas Rio Rocki jaoks festivali režiimi

Sel esmaspäeval (26) toob Tinder välja uue asja Rios Rocki minevatele publikutele. Suhtrakenduse uus funktsioon “Moefestival” võimaldab kohtumisi 27. septembrist 6. oktoobrini toimuval ĂĽritusel viibivate inimeste vahel. See funktsioon on saadaval iPhone’i (iOS) ja Android-telefonide jaoks.

LOE: Parem kui Tinder? Rakendus leiab teile ideaalse vaste

Festivalirežiimiga lisab kasutaja profiilile spetsiaalse pitseri, mis näitab, et ta läheb Riosse Rocki. Nii on üritusel osalemise huvilistel võimalus ühendust võtta juba enne festivali algust.

1/2 Tinder käivitab Rio Brasiilias Rocki moefestivali – Foto: Gabrielle Lancellotti / TechTudo

Tinder alustab Brasiilias Rio moefestivali Rocki jaoks – Foto: Gabrielle Lancellotti / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Esmakordselt rakendati seda Rocki Rio väljaannet Brasiilias ja selle funktsionaalsust on katsetatud välismaal teiste festivalide ajal. Tinderi sõnul suurendavad sündmused suhterakenduses märkimisväärselt aktiivsust. Neli päeva 2018. aasta juunis kestnud Bonnaroo muusika- ja kunstifestival tõi Tinderi kasutamise kasvu 300%.

“Kui kĂĽmned tuhanded muusikafännid saavad kokku, näeme rakenduses sageli aktiivsuse tõusu, nii et tahtsime luua kogemuse, mis hõlbustaks nende inimeste ĂĽhenduse loomist enne festivali algust,” selgitab Tinderi CMO Jenny Campbell.

Nagu varasemates Rock in Rio väljaannetes, on suhete rakendusel ruumi Cidade do Rockis, kus see jagab auhindu ja paigutab DJ-sid, et saate publikut elavdada. Tinderi stend võib olla ideaalne kohtumiskoht kohtumisteks.

FestivalireĹľiimi kasutamine

2/2 Festival Mode võimaldab teil luua kontakte inimestega, kes käivad suurtel muusikalistel ĂĽritustel – Foto: Disclosure / Tinder

FestivalireĹľiim võimaldab teil luua kontakte inimestega, kes osalevad suurtel muusikalistel ĂĽritustel – fotod: avalikustamised / meeldetuletused

Tinderi kodulehelt pääsete juurde seadetele ja otsige festivali režiimi jaotist, et lisada oma profiilile märke. Sealt saate lihtsalt rakendust kasutada nagu tavaliselt, lohistades paremale või vasakule, et taotlejatele meeldida või tagasi lükata.

Tinder suletud iPhone’is ĂĽksi: kuidas seda parandada? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Mis on Tinder ja kuidas see töötab