Tinder lana 'boto de pnico' ja tal on kinnitatud profiil | Sotsiaalmeedia

Tinder lana 'boto de pnico' ja tal on kinnitatud profiil | Sotsiaalmeedia

Tinder teatas möödunud neljapäeval (23) rakenduste uute turvameetmete vastuvõtmisest. Nende tööriistade hulgas on kiire ja vaikne meetod hädaabiteenistustega ühenduse võtmiseks, mehhanism, mis tuvastab potentsiaalselt solvavad sõnumid, ja ennekõike profiilipildi autentsust kontrollivad funktsioonid, et vältida võltskontode loomist. Praegu katsetatakse ressursse "valitud turgudel" ja nende hinnanguline saabumine Brasiiliasse pole.

LUGEGE: Hoiatus: näpunäited aitavad teil rakenduses hakkama saada

Integreerimine rakendusega Noonlight on üks peamisi uusi funktsioone, kuid see on saadaval ainult Ameerika Ühendriikide kasutajatele. See tööriist toimib nagu paanikanupp, mis võimaldab hädaabiteenuseid salaja aktiveerida. Selleks pean jagama üksikasju kohtumise kohta Tinderi endaga ja ohu ajal lülitama sisse nupu Päev. Süsteem töötab järk-järgult ja proovib kasutajaga ekraaniteadete või kõnede kaudu ühendust saada. Kui vastust pole, helistab ettevõtte töötaja kohalikele omavalitsustele.

Tinder sõlmis partnerluse Noonlight Photo: Divulgao / TinderTinder sõlmis partnerluse Noonlight Photo: Divulgao / Tinder

Tinder sõlmis partnerluse Noonlight Photo: Divulgao / Tinder

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veel üks Tinderi teada antud funktsioon analüüsib ja küsib kasutajalt, kas ta just sai potentsiaalselt solvava sõnumi. Sel viisil saab ta teatada memo saatnud inimesest. See tööriist sarnaneb 2017. aastal Instagrami väljakuulutatud kommentaarifiltriga. Erinevus seisneb selles, et fotorakendusel on lisaks aruandlusele ka võimalus neid tekste peita. Verge veebisait mäletab, et Instagram tõi 2017. aastal turule sarnase funktsiooni, millel on võimalus neid tekste peita.

Lõpuks saavad Tinderi kasutajad oma profiili kontrollida. Rakenduse ametliku ajaveebi andmetel nõuab fotokinnituse süsteem, et isik võtaks selfie reaalajas, et teada saada, kas see vastab sotsiaalvõrgustikus registreeritud pildile. Näiteks saavad testi läbijad sinise autentsuskontrolli ja Twitteri profiili.

Kasutajad peavad tegema selfie, et tõestada, et nad on ise. Foto: Divulgao / TinderKasutajad peavad tegema selfie, et tõestada, et nad on ise. Foto: Divulgao / Tinder

Kasutajad peavad tegema selfie, et tõestada, et nad on ise. Foto: Divulgao / Tinder

Praegu viivad kogukonna liikmed seda konsultatsiooni läbi käsitsi. Tulevikus kavatseb Tinder muuta selle tarkvaraanalüüsiks, ehkki pole veel selgitanud, millal see võimalik on. Kuna see on testimisetapp, on see funktsioon saadaval ainult Iirimaal ja Taiwanis. Väärib märkimist, et Brasiilias kaatrite kohta hinnangulisi andmeid pole.

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab