contador gratis Saltar al contenido

Tinder töötab rakenduse Lite versiooni kallal

Laste väärkohtlemise juhtumid panevad Tinderi ja muud tutvumisrakendused kontrolli alla

Tinder saab uue versiooni. Muudele turgudele jõudmiseks ehitab ettevõte rakenduse “kergema” versiooni, et nende riikide kasutajad saaksid oma seadmetele juurdepääsu sujuvale ja funktsionaalsele kogemusele.

Plaanid avaldas Tinderi emaettevõte Match Group konverentsil, kus esitati viimase kvartali andmed. Matchi sõnul on rakendus väiksem ja seda arendatakse andmepuudust silmas pidades, mis mõjutab miljonite kasutajate elu kogu maailmas. Tegevjuht Mandy Ginsberg ei esitanud käivitamise kuupäeva, kuid ĂĽtles, et see juhtub “väga kiiresti”.

Kuigi ühtegi konkreetset turgu ei mainita, toob Ginsberg näiteks Kagu-Aasia piirkonna, kuhu ettevõte soovib rakendusega jõuda.

Nagu rahvusvaheline ajakirjandus on kirjutanud, on rakenduse või operatsioonisüsteemi kergema versiooni käivitamine seotud sisuliselt vajadusega kasvuga sammu pidada. Sel hetkel kasvab Tinder endiselt. Aastal 2019 registreeris see rakendus ainuüksi esimese kolme kuu jooksul 38% rohkem kliente kui aasta tagasi. Lite versiooni abil oodatakse tulemusi miljonite uute kasutajate kaudu, kes rakenduses registreeruvad.