Tinder võimaldab tasuta kohtumisi inimestega üle kogu maailma

Tinder alustab uue tasuta funktsiooni testimist, mis eemaldab geograafilise asukoha filtrid ja võimaldab kasutajatel leida partnereid kõikjal maailmas. “Globaalseks reĹľiimiks” nimetatud funktsioon näitab teiste sobivate linnade, osariikide ja isegi riikide profiile, hoolimata sellest, kas see on lähedal või kaugel. Praegu näitab Tinderi tasuta versioon inimesi ainult kasutajast kuni 160 km raadiuses.

LOE: Google annab välja kuni 100 inimesega tasuta veebikohtumiste rakenduse

Uus funktsioon ilmus eelmisel neljapäeval (21) veebisaidil Verge, võimaldab teil vaadata välismaiste taotlejate profiile samamoodi nagu lähimad partnerid, pääseda juurde fotodele, isiklikule teabele, sotsiaalsetele võrgustikele, sobitada ja alustada vestlust privaatvestluses. Samuti ilmuvad Brasiilia inimeste profiilid ka teiste riikide kasutajate kataloogidesse.

Ăśks ĂĽhest Tinderi globaalsest reĹľiimist võimaldab teil sobitada taotlejaid kõikjalt maailmast – Foto: Reproduction / The Verge

Globaalne Tinderi reĹľiim võimaldab teil sobitada taotlejaid kõikjalt maailmast – Foto: Reproduction / The Verge

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

See funktsioon sarnaneb tasuliste funktsioonidega „Passport”, mis on kavas Tinder Gold ja Tinder Plus ning mis võimaldab teil sobitada inimesi teistest riikidest, kuid mõningate erinevustega. Passi ajal saab kasutaja valida taotleja päritoluriigi, globaalne režiim näitab juhuslikke inimesi kõikjalt maailmast, ilma et oleks võimalik seda valida.

Uute funktsioonide testimine algab järgmisel nädalal mitmel kasutajakontol. Kui see funktsioon kinnitatakse, peaks see varsti ametlikult käivituma, kuid ikkagi pole kuupäeva määratud. Põhineb VergeRessursi vabastamine on viis, kuidas pandeemia ajal rohkem inimesi kokku viia.

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Hiljuti käivitas Tinder Covid-19 nimel ka teise meetme. Näiteks passifunktsioon ise vabastati 30 päeva jooksul kõigile tasuta paketi kasutajatele, et kõik saaksid selle pandeemia ajal suhelda inimestega kõikjalt maailmast. Need testid lõppesid aga 30. aprillil.