Toidunõustajad soovivad sügava õppimise kaudu aidata teil tervislikumalt toituda

PĂĽhadeaeg võib olla veel kaugel, kuid kui soovite olla valmis mitte “jooneid purustama”, võib Foodvisor olla selle missiooni liitlane. Selle rakenduse käivitas 2018. aastal samanimeline idufirma ja see lubab aidata kõiki, kes soovivad tervislikumalt toituda.

Selle loonud ettevõte kasutas süvaõppimise tehnoloogiat, et rakendus tunneks ära kasutaja napsatava toidu. Lisaks esitab Foodvisor toidu toitumisalaseid andmeid ja püüab isegi selle kaalu hinnata.

Intervjuu põhjal ettevõtte asutaja ja CMO Aurore Traniga üritab rakendus kaamera pakutavate andmete põhjal hinnata kasutaja plaadi ja nutitelefoni vahelist kaugust. Nii saate toidu mahule erinevaid hinnanguid anda.

See rakendus on Androidile saadaval Play poes ja iOS-i jaoks App Store’is. Kuigi allalaadimine on tasuta, on funktsioone, mille eest makstakse, vahemikus 7,49 kuni 64,99 eurot.

Toidunõustajal on ka lisatasu teenus, umbes 9 eurot kuus. Tellimus sisaldab täiustatud söögikava analüüsi ning võimalust rakenduses toitumisnõustajaga rääkida.