contador gratis Saltar al contenido

Tokyo Atrio Smartband Multilaserilt, praktiline ja lihtne vidin

Tokyo Atrio Smartband Multilaserilt, praktiline ja lihtne vidin

Multilaserist pärit Tokyo Atrio Smartband on ideaalne kaaslane teie füüsiliseks ja igapäevaseks tegevuseks

A nutiriba tehnoloogia lisaseadmed, mis on hädavajalikud sportlastele või isegi kasutajatele, kes soovivad kasutada tarka, lihtsat, kuid funktsioone täis kella. Nutikate kellade rea mudelite hulgas Mitmekihiline, nutiriba Tokyo Atrio paistab silma oma lihtsa disaini, hea akuea ja spordihuviliste ja traditsiooniliste kasutajate vajadustele vastavate funktsioonide poolest.

Kujundus

Nutiriba määravad kõige enam sõnade lihtsus Tokyo Atrio. Põhikere ja käevõru on mustad, lihtsa kumera kujundusega.

Seadme põhiosa mõõdab ainult 8 cm pikk ja 4 laius, käevõru suurusega 23 cm. See suurus sobib ideaalselt igat tüüpi randmete jaoks ja tagab mugavuse nutika käevõru kasutamisel iga päev või sportimiseks. Lihtsalt kaaluge seda 20 grammi, O Tokyo Atrio nii väike ja tark, et te ei imesta, kui te isegi ei mõista, et kannate randmel nutikat käevõru.

ÜLEVAADE: Tokyo Atrio nutitelefon Multilaser, praktiline ja lihtne vidin Lihtsa kujundusega Tokyo Atrio Smartband ümbris on varustatud käevõru, laadija ja juhendiga

Veespordi harrastajad leiavad selle nutitelefonilt Tokyo Atrio ideaalne lisavarustus vees viibimiseks. See seade on vee ja vedelike suhtes üldiselt vastupidav (standardne IP64), lisaks kuivamisele mõne hetke pärast niisutamist. Lisaks ei ole tilkuv vesi nutiriba väikesele ekraanile kinnitatud, nii et seadme kasutamist ei segata.

Kasutage

Nutiriba Tokyo Atrio sellel on ekraani allosas vaid üks puutenupp, mis vaid väikese sõrmeotsa vajutamise korral võimaldab kasutajatel näha põhiekraani või funktsioonide menüüd. Igale funktsioonile eraldi juurde pääsemiseks vajutage nuppu 3 sekundit ja vabastage.

Vahepeal ühelt poolt muudab ühe nupu olemasolu nutiriba käsitsemise lihtsamaks, piirates kasutajatel võimalust selle funktsioonidele kiiresti juurde pääseda, sest kui olete näiteks Heart Monitori valikuekraanist möödunud, peate mitu korda koputama, kuni naasete uuesti sellele ekraanile .

ÜLEVAADE: Tokyo Atrio nutitelefon Multilaser, praktiline ja lihtne vidin Ekraani all olev väike puutetundlik nupp võimaldab sirvida nutiriba funktsioone

Kui jääte avaekraanile kuvatud kellaga või ühes menüüst, lülitub ekraan sisse umbes 5 sekundiks ja lülitub seejärel kohe välja. Eeliseks on see, et puutetundlikul nupul on õige tundlikkuse kalibreerimine, et mitte aktiveerida ekraani valesti äkiliste liikumiste või kasutaja randme mõne objektiga raputamise tõttu.

Nutiriba käepaelad Tokyo Atrio Väga mugav, valmistatud väga tugeva ja vastupidava materjaliga. Suurus sobib igat tüüpi randmelaiusega ja käevõru paigaldamisel on see käevõru kasutaja randmel väga tugev. Seetõttu ärge muretsege treenitud treeningu intensiivsuse pärast, sest nutiriba ei vabasta teie randmet.

Ainus kasutajale nutitelefoni keskpunkti eemaldamisel tekkiv ebamugavus on laadijaga ühendamine. See on kummiribale kinnitatud ja pean selle nutika käevõru osa eemaldamiseks olema natuke väljas. Kuna mõlemad osad on väga vastupidavad, ärge kartke vajadusel sundida osi laadima.

Allikas

Funktsioonid pole mitte vähem esemed Tokyo Atrio. Nutiriba konfigureerimiseks ja nutitelefoniga peatamiseks peate rakenduse alla laadima ja installima SW Atrio, saadaval domeenile Android ja iOS (iPhone). Selle rakenduse liidese kaudu on teil täielik kontroll nutiribafunktsiooni üle.

Atrio SW rakendus Atrio SW rakendus võimaldab teil nutiribafunktsioone juhtida ja teatud teavet kontrollida

Lisaks sellele, et saate rakenduse kaudu kontrollida erinevaid funktsioone, pääsete paljudele funktsioonidele juurde vaid ühe nupuvajutusega otse nutiriba ekraanil Tokyo Atrio:

 • Südamemonitor: See on iga nutiriba üks põhifunktsioone. Sisse Tokyo Atrio seade vajab kasutaja pulsi tuvastamiseks umbes 5–10 sekundit.
 • Mõõturid: Nutikad käepaelad arvutavad kasutaja poolt igal ajal läbitud kogupikkuse, tehtud sammude arvu (podomeeter) ja liikumise ajal kulutatud kalorite arvu. Neid samme taaskäivitatakse iga 24 tunni järel.
 • Leidke oma nutitelefon: Pärast nutika käevõru seadistamist nutitelefoni rakendusega saate selle valiku abil oma seadet kõikjal vibreerima panna. See muudab nutitelefoni leidmise lihtsamaks, kui te ei tea, kuhu selle jätsite.
 • Istuv hoiatus: Rakenduse kaudu saate eesmärke seada ja eesmärke seada SW Atrio nii nutikas riba Tokyo Atrio andke hoiatust, kui välistate oma füüsilise tegevuse. See funktsioon on suurepärane selleks, et saaksite oma praktikas kindlalt püsida.
 • Une jälgimine: Saate oma une jaoks määrata ajavahemiku. Sel moel annab nutikas käevõru teile teada, millal magada ja millal peate ärkama, säilitades pideva unerütmi.
 • Teate teade ja lugemine: Selle rakenduse kaudu saate konfigureerida, millistes nutitelefoni rakendustes on teatisi Tokyo Atrio. Teade iga teate kohta ilmub seadme ekraanile koos lühikese vibratsiooniga ja peaaegu kõik rakendused ühilduvad nutika käevõruga. Seetõttu teavitatakse teid alati.

Rumm

Ehkki tehniline teave näitab, et aku on nutiriba Tokyo Atrio võib kesta kuni 4 päeva, püsis seade ühenduvusfunktsiooni kasutamisel meie töös maksimaalselt 2 päeva.

See erinevus võib olla tingitud asjaolust, et oleme kohandanud teavitussätteid, et meelde tuletada kõiki meie nutitelefoni uudiseid, põhjustades nutiriba vibreerimist iga uue saabunud teate või hoiatuse korral. Kui nutiriba kasutatakse ainult spordiga seotud funktsioonide nägemiseks, on aku tühjenemine palju väiksem.

ÜLEVAADE: Tokyo Atrio nutitelefon Multilaser, praktiline ja lihtne vidin Isegi nutika riba pideva kasutamise korral on aku hea kasutusiga

Isegi selle aku erinevuse korral pole see siiski ebamugavus, sest täislaetud nutiriba on võimalik kohale toimetada vähem kui ühe tunniga. Ainus probleem on see, et laadija kaabel on väga lühike, nii et peate nutika riba põhiosa jätma ühendatud lauale või kohta, kus seade on laadimisel ohutu.

Hind

Võrreldes teiste nutiribade ja selle pakutavate funktsioonidega, on Tokyo Atrio andma Mitmekihiline tagab optimaalse kulude ja tulude suhte. Seadmeid leiate turu suurematest elektroonikapoodidest alates R 185,00 dollarit. väärtus, mis on konkurentidele väga lähedal Mi Xiaomi bänd ja Samsung Galaxy Fit E.

Tokyo Atrio nutiriba Suure kulude ja tulude suhtega Tokyo Atrio Smartband Multilaser on hea valik

Tokyo Atrio nutiriba tehnilised kirjeldused

Ekraani resolutsioon 0,96 160 80 piksliga
Ühenduvus Bluetooth 4.2
Kaal 20 g
Käevõru 23,5 cm
Suurus 4,7 1,8 1,2 cm
Tokyo Atrio nutiriba
 • Kujundus – 10/9
 • Funktsioon – 8/10
 • Mugavus – 10/9
 • Drum – 8/10

8,5 / 10

abstraktne

Lihtsa kujunduse ja põhifunktsioonidega Tokyo Atrio nutiriba on ideaalne vidin kasutajatele, kes soovivad hoolikamat käekella või sportlastele, kes soovivad tarka seadet, et nendega füüsilises tegevuses kaasas olla. Lisaks ühildub hind teiste kuulsamate kaubamärkide sarnaste seadmetega.

Pro

 • Kerge ja mugav;
 • Hea nähtavusega ekraan.
 • Erinevad funktsioonid.

Miinused