Tom Hanks rääkis täna avaldatud filmist “Greyhound” ja eitab rahulolematust Apple TV + -ga

Sextou uudistega Apple TV +! Teenus Voogesitus video filmi Apple esilinastusest täna “Greyhound: Na Mira do Enimigo” (“Greyhound: Atlandi lahing”) peaosades (ja kaasprodutsendis) autor Tom Hanks.

Sel nädalal avaldas Cupertino hiiglane reklaamvideo, milles Hanks kirjeldab sĂĽĹľee taga olevat lugu – sealhulgas filmi uuritava osa Atlandi lahingu taustast.

Kontrollima:

“Greyhound” see näitab Tom Hanksit kui mereväeohvitseri George Krause, kes juhib hävitajat Atlandi lahingu ajal. Krause võitleb kahtlustega ja oma isiklike deemonitega, juhtides liitlaste laevade kolonni Saksa allveelaevade vastu.

Algselt plaaniti Sony film välja anda kinodes, kuid uus koronaviiruse (COVID-19) pandeemia muudab projekti kulgu. Seejärel omandas Apple ainuõigused Voogesitus 70 miljonit dollarit eelmise aasta mais – jättes näiteks Hanksile pettumuse.

Peale “Greyhound: Na Mira do Inimigo” ilmub muusikasari täna ka Apple TV + -s “Väike heli” ja dokumentaalfilmide miniseeria “Suuruse koodeks”.

Tom Hanks eitab rahulolematust Apple TV + -ga

Nagu me ĂĽtlesime, tegi Ameerika näitleja / reĹľissöör mitu avaldust, mis viitasid võimalikule rahulolematusele mängufilmiteenuse käivitamisega. Voogesitus mitte kinos. Selle põhjuseks on pildi ja helikvaliteedi erinevus suure ekraani ja kaugesituse vahel – mis on tõesti vaieldamatu.

Hiljuti täpsustas Hanks aga oma kommentaare, öeldes, et tegelikult on tal “hea meel, et Apple TV + on võimaldanud kõigil lavastust vaadata.”

peale selle [a diferença de qualidade], Päästis Apple päeva. Valmistame hämmastavaid filme, mida ei näe. Apple on teenus alates Voogesitus lahke kõigis aspektides.

Samuti ĂĽtles Hanks, et kinode sulgemine pandeemia tõttu oli “sĂĽdantlõhestav” ja võrdles filmi lugu lavastuse lava taga, kiites veel kord Apple’i osalemist:

See on suurepärane tehing [o acordo com a Apple] ja saame korraga täita maailma kodude elutoa ekraane ja toole, nii et tunneme, nagu oleks meid suure hambumusega Apple’i logoga rong päästetud merel.

Näitlejaga on võimalik kogu intervjuud vaadata NBC.

“Hommikune saade” nomineeriti TCA auhindadele

Seeria “Hommikune saade”, mis pärineb Apple TV + -st, läheb Apple’i jaoks jätkuvalt hästi. Selle aasta alguses nomineeriti lavastus mitmele selle kategooria auhinnale, näiteks SAG auhinnad, kriitikute valiku auhinnad ja Kuldgloobuse auhinnad.

NĂĽĂĽd on lavastus nomineeritud teisele auhinnale: TCA auhind, esitas telekriitikute liit. Sari võistleb kategoorias “Parim uus programm” (“Hämmastav uus programm”).

? Praegused uudised? #TheMorningShow nomineeriti 2020. aasta TCA auhindadele parima uue programmi eest! Palju õnne kõigile võistkondadele ja meeskonnale?

TCA teatel kuulutatakse võitjad välja septembri lõpus.

QuvenzhanĂ© Wallis on aktiivne “Praalima”

Esimesed märgid seeriast “Praalima”, Apple TV + draama, mis põhineb korvpallitähe ja teismelise elukogemustel Kevin Durant, ilmus mullu oktoobris. Sel aastal kajastame lavastuse peaosatäitja asendamist ja nĂĽĂĽd on teave selle kohta, et sarjal on veel ĂĽks talent: näitleja QuvenzhanĂ© Wallis (“Alistamatu unistaja”), kandideeris Oscarile.

Wallis tegutseb koos O’Shea Jackson (“Godzilla II: koletiste kuningas”) kui noor, särav korvpallur Crystal. Teave on tähtaeg.

Quvenzhané Wallis

Quvenzhané Wallis

Wallis võitis 9-aastaselt parima naisnäitleja Oscari nominatsiooni debĂĽĂĽtesinemise eest filmis “Indomável Sonhadora” (2012). Ta mängis ka peategelasena filmis ĂĽmber teha Sony filmist “Annie” (koos Jamie Foxxi ja Cameron Diaziga) ning esines Oscari võitnud filmis “12 aastat orjandust”.


Apple TV rakenduse ikoon

Apple TV

aastal Apple

Versioon: millal 1.6 (917,5 KB) Nõuab iOS 10.2 või excel

MacRummori, AppleInsideri kaudu