Tomb Raider tuleb Androidi

Raideri haud jõudis Androidi! Mängu algversioon, mis algas 1996. aastal, debüteeris eile Play poes. Arendaja sõnul versioon mobiiltelefon on ligi kakskümmend aastat tagasi DOSile, SegaSaturnile ja PlayStationile välja antud originaalkoopia. Nüüd on võimalik kontrollida Lara Croft oma Androidis.

hauakaevaja

See on tõeline! / © ANDROIDPIT

Peale algse 1996. aasta peatüki on Play poes müüdaval versioonil kaks täiendavat peatükki alates 1998. aasta uuesti väljaandmisest. Graafika on sama, mis varem, nii et ärge oodake 3D-efekte ja täpsemat animatsiooni. Ainsad muudatused võrreldes algse Tomb Raideriga on juhtnupud, ekraani aspektid ja integreerimine Play mängude ja Facebookiga.

haudade raideri menĂĽĂĽ

Menüüd on samad kui originaal, välja arvatud paremal olevad ikoonid. / © ANDROIDPIT

Juhtnupud on ekraanil selged ja hoolimata mõnest esialgsest raskusest on neid suhteliselt lihtne kasutada; Mõne minuti pärast saate teada iga “nupu” positsiooni ja te ei pea enam toiminguid tegema. Mäng oli korras, kuid minu vasak käsi – mis kontrollib liigutusi – oli mõni minut pärast mängu valus.

hauarĂĽndaja ekraanipilt

Graafika on identne, kuid juhtnupud … täiesti erinevad! / © ANDROIDPIT

Kuidas mäng, On minu jaoks Square Enixi jaoks huvitav ja nostalgiline algse mängu väljaandmine, nüüd on vaja ainult oodata, kas konkreetne versioon mobiiltelefon käivitatakse või kui stuudio toob kaasa ka uue frantsiisi väljaande.

Mäng mĂĽĂĽb Play poes 3,86 dollarit, mahutab 350–500 MB ja nõuab Android 4.0 Jelly Bean või uuemat versiooni. Tomb Raider kulutab palju akut ja sai minu LG G3 ekraani 2–3 minutiga soojaks; Sellegipoolest töötas see sujuvalt, lukustamata ja lämbumata – võib-olla isegi parem kui minu Pentium 133-l.

Tomb Raider IInstallige Google Playsse

Stuudiod peavad kas vabastama algse teisaldatud mängu või looma selle jaoks konkreetse versiooni mobiiltelefon?