TomTom Brasili värskendus sisaldab lõpuks võimalust liiklusteenuste jaoks

TomTom Trafic

Kui me siin teatame, et ettevõte TomTom on teinud uue liiklusteenuse Brasiilia klientidele kättesaadavaks (selle kohta loe lähemalt käesolevast artiklist), paljud, kes on juba iPhone’i ja iPadi rakenduse ostnud, on veidi häiritud, et peavad uuele teenusele juurdepääsemiseks alla laadima teise rakenduse. Seda seetõttu, et Brasiilia versioonis pole ĂĽhtegi menĂĽĂĽd “TomTomi pood“, Mis võimaldab osta täiendavaid kaupu.

Kuid see on läbi: sel nädalal sai iOS-i rakendus värskenduse 1.17, mis annab neile, kellel juba on rakendused, võimaluse kaasata reaalajas liiklus oma marsruutidele.

Nüüd saavad kõik olemasolevad abonendid soovi korral rentida reaalajas transiiditeenust Brasiilia linnadest (praegu on hõlmatud vaid mõned linnad) aastase tellimuse kaudu, mida müüakse piiratud aja jooksul.

Tegelikult pole TomTom Brasil ise kunagi madalam olnud: 24,99 dollarit. Usume, et see on maailmakarika tõttu, kuid me ei tea, kas see kampaania kestab lõpuni. Tom Tomit peetakse ĂĽheks parimaks iPhone’i ja Cellular iPadi GPS-navigaatoriks, koos kõigi meie piirkondade kaartidega, mis võimaldavad teil seda kasutada ilma Internetti kasutamata (ideaalne reisidel teedel, kus 3G ei käivitu). Samuti pole sellel reisi ajal igal ajal ĂĽhtegi reklaami.

Paljud teevad vea, kui võrdlevad seda rakendustega Waze, kellel on erinevad ettepanekud. Rääkisime mõlema ettevõttega ja nad kinnitasid end. Kui Waze eesmärk on kaardistada reaalajas liikluse seisukohast kiireim marsruut (mida TomTom hakkab tegema alles Brasiilias), siis TomTomi brauser, mis vaheldumisi keskendub sõidu ajal kasutajakogemusele, annab teile selgemini teada, kuhu minna, tõhusamalt. Muidugi on neid, kes ei soovi investeerida märkimisväärseid summasid navigeerimisrakendusse ja kasutavad lõpuks tasuta Waze’i GPS-navigaatorina. Kuid need on väga erinevad kogemused.

Kuid reaalajas liikluse osas domineerib Waze endiselt siin Brasiilias. Uurisime TomTomi juhtidelt, kuidas nad kavatsevad konkureerida Wazega, millel on suur koostööskond ja mis on lisaks tasuta. Nad vastasid, et panustavad teenuste kvaliteedile, mis on nende jaoks parem.

Praegu on see argument, mis ei pruugi veenda paljusid inimesi iga-aastase teenuse eest maksma, kuid on võimalik, et partnerlus Apple’iga võib muuta nende baasi hiiglaslikuks tänu miljonite iPhone’i kasutajate abile, kes sageli ilma nende teadmata aitasid oma asukohas ( anonĂĽĂĽmselt) liiklusolude jälgimiseks. Apple on seda vaikselt oma kaartidele rakendanud.

Igaüks, kes soovib proovida oma kogemusi TomTomiga, saab seda teha lähinädalate jooksul tasuta, nagu me siin räägime. Need, kellel see juba olemas on, saavad nüüd uue transiiditeenuse valida või sellest loobuda. ?

Soovitame lugeda meie intervjuusid töötajatega Waze, avaldatud veebruaris ajakirjas IThing.


iPhone | iPad (mobiil)

Ăśks parimaid iPhone’i ja iPadi GPS-navigaatoreid. Interneti-ĂĽhendust pole vaja, sest kaart on seadmes juba olemas.

Tavahind: 49,99 dollarit | Edutamine: 24,99 dollarit

LAE ALLA