TomTom GO Brasili viis huvitavat ja vähetuntud funktsiooni

TomTom GO Brasil on navigeerimisrakendus, mis aitab juhte sõidu ajal. Kuigi see rakendus on Google Mapsi ja Waze’i konkurentidest vähem tuntud, võib see rakendus tähelepanu tõmmata oma huvitavate funktsioonide poolest, mille hulgas paistab silma ka võimega võrguĂĽhenduseta kogu riigis töötada.

See pole aga ainus funktsioon, mis esitleb end teenuses eristajana ja on saadaval Android-telefonidele. Järgmisel real TechTudo koondab TomTom GO Brasili viis kasulikku ja vähetuntud funktsiooni.

Kuidas kasutada TomTom Go Brasiilia rakendust, GPS-i ja Androidi kaarte

1/6 TomTom GO Brasili huvitavatest omadustest – Foto: avalikustamine

TomTom GO Brasili huvitavad omadused – Foto: Avalikustamine

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

TomTom GO Brasili üks suur eelis on see, et rakendus näitab mitte ainult elektroonilise radari asukohta: see näitab ka iga varblase kiirusepiirangut. Google Mapsi konkurentidel on see funktsioon ainult Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias ja Taanis.

Rakenduses marsruudi määratlemisel näete kõigi teel olevate kaamerate asukohta. Lihtsalt puudutage radarinuppu, et näha kiirusepiirangut, mis tähistatakse liiklusmärgi sümbolil (alloleval pildil toodud näites 60 km / h).

2/6 TomTom GO Brasiilias kuvatud elektrooniliste kiiruskaamerate kiirusepiirang – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Elektrooniline radari kiirusepiirang kuvatud TomTom GO Brasiilias – Foto: Reproduction / Raquel Freire

See rakendus näitab, millised teed on ülekoormatud, paigutamata rakendusse ühtegi marsruuti. See funktsioon on igapäevaelu palju lihtsustanud, kuna see võimaldab autojuhtidel enne kodust lahkumist valida „põgenemistee“. Seda funktsiooni saavad ära kasutada ka need, kes on jalgsi ja tahavad liiklussummast vabaneda, isegi kui nad ei seisa paigal ühes kohas.

Kuid see funktsioon on konkurentidel olemas. Erinevus TomTom GO-st on see, et see määrab liiklusjärjekorra pikkuse ja selle, kui kaua juht neid kõiki võtab. Parim osa on see, et teave on otse platvormi avaekraanil. Sellele juurdepääsemiseks avage lihtsalt rakendus ja puudutage ühte järjekorda. Kui liiklusummikust pole väljapääsu, on teil vähemalt võimalik hõlpsasti näha, milline rada on kõige vähem ülekoormatud.

3/6 TomTom GO Brasil näitab liiklusjärjekordade pikkust ja kestust – Foto: Reproduction / Raquel Freire

TomTom GO Brasil näitab liiklusjärjekordade pikkust ja kestust – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Marsruudi lihtsast määratlemisest piisab, kui TomTom Go Brasil teavitab läheduses asuvatest kasulikest peatustest. Rakendus näitab bensiinijaamade, parkimiskohtade, fooride, radarite ja muude autoga sõitjaid teenindavate ettevõtete asukohta – seda kõike hõlpsasti tuvastatavate ikoonide kaudu. See funktsioon on eriti atraktiivne neile, kes reisivad või kasutavad harjumatuid marsruute, kuna see võimaldab juhil programmeerida ennast näiteks peatumiseks.

4/6 Rakendus TomTom GO Brasil näitab mitut tĂĽĂĽpi reisi ajal kasulikke peatusi – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Rakendus TomTom GO Brasil näitab mitut tĂĽĂĽpi reisi ajal kasulikke peatusi – Foto: Reproduction / Raquel Freire

4. Marsruudi eelistuste valik

Igaüks, kes kasutab Google Mapsi samal ajal kui Waze, teab, et rakendus näitab sageli sama reisi jaoks erinevaid marsruute. Seda seetõttu, et igaüks neist seab esikohale teatud tüüpi sõidurea, olgu see siis lühim või kõige ummikutevaba vahemaa.

TomTom annab kasutajatele vabaduse valida läbitava marsruudi tĂĽĂĽp. Selleks peate sisenema menĂĽĂĽsse, pääsema käigunupule (seaded) ja valima “Planeeri marsruut”. Selles lõigus on võimalik valida lĂĽhima, kiireima, käänulisema, ökoloogiliselt õige marsruudi vahel, vältides muude võimaluste hulgas ka maanteed.

5/6 TomTom GO Brasil võimaldab kasutajatel valida marsruudi tĂĽĂĽbi, mida nad eelistavad – Foto: paljundamine / Raquel Freire

TomTom GO Brasil võimaldab kasutajatel valida marsruudi tĂĽĂĽbi, mida nad eelistavad – Foto: paljundamine / Raquel Freire

5. Töötab taustal

Veel ĂĽks huvitav omadus on taustal töötamise võimalus – funktsioon, millele pääseb juurde ka seadetes. Kui see on aktiveeritud, jätkab rakendus häälejuhiste andmist, kuigi seda ei kuvata telefoni ekraanil. Niisiis saavad juhid WhatsAppi avada, riskimata näiteks juhiste kaotamisega.

6/6-st juhtimisrakendustest saab taustal töötada teabe edastamiseks, isegi telefoni ekraanil avamata – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Sõidurakendus võib teabe esitamiseks töötada taustal isegi telefoni ekraani avamata – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus