(TOODE) PUNANE: Apple tõi turule punase värviga iPhone 7 ja 7 Plus eriväljaande

(TOODE) PUNANE: Apple tõi turule punase värviga iPhone 7 ja 7 Plus eriväljaande

Kuulujutt on kinnitatud. Täna tõi Apple turule (vaikselt, vähemalt eriliste sündmuste puudumise mõttes) uued värvivalikud iPhone 7 ja 7 Plus.

iPhone 7 ja 7 Plus (TOOTED) PUNANE

See on punane variant, paremini tuntud kui (TOODE) PUNANE algatus, millest Apple on osa võtnud kümme aastat ja mis aitab kaasa AIDSi likvideerimisele maailmas.

Pärast seda, kui alustasime koostööd RED-iga kümme aastat tagasi, on meie klientidel olnud meie toodete ostmise kaudu oluline mõju AIDS-i leviku tõkestamisel, alates iPod nano (PRODUCT) RED algsest eriväljaandest kuni praeguse tootesarjani. Võidab tooteid ja tarvikuid iPhone'ile, iPadile ja Apple Watchile. Selle eriväljaande kauni punase värviga iPhone'i tutvustus on meie senine suurim pakkumine (TOODE) PUNANE, et tähistada meie partnerlust (RED) ja me ei saa oodata, kuni anname selle klientide kätte.

Tim Cook, Apple tegevjuht.

iPhone 7 (PRODUCT) RED eestvaates

Pärast enam kui 130 miljoni dollari kogumist on Apple ülemaailmse fondiga kõige rohkem koostööd teinud ettevõte.

Kombineerides maailma armastatuima nutitelefoni ülemaailmset ulatust meie püüdlustega pakkuda päästetavatele ARV-ravimitele juurdepääsu Sahara-taguses Aafrikas, on klientidel nüüd erakordne võimalus midagi ilusat ja uut iPhone'i ostes (PRODUCT ) PUNANE.

Deborah Dugan, Tegevjuht (RED).

See on sama iPhone 7 ja 7 Plus, mille Apple väljastas eelmise aasta septembris; erinevus tuleneb uutest värvitoonidest. Uus seade on saadaval alates 24. märtsist (reedel) enam kui 40 riigis.

Pressiteate kohaselt Brasiilia, Tšiili, Colombia, India, Türgi ja teised, saavad uudiseid alles aprillis, kuid punase iPhone'i ostuleht annab teada, et tarbijad saavad seda tellida alates reedest. Sama nagu läikiv must (sügav must), punane on saadaval ainult mudelitel 128GB ja 256 GB; väärtus on sama, mida muude värvide puhul (alates 749 dollarist pluss maks USA-s ja 3899 USA dollarist Brasiilias).

Topeltmahuga iPhone SE

Sellega seotud märkuses kahekordistab Apple iPhone SE salvestusmahtu, mis nüüd on USA-s saadaval sama koguse 32 GB ja 128 GB, sama summa eest: 399 ja 499 dollarit. Brasiilias on hinnad vastavalt vastavalt 2499 R $ ja 2899 R $.

IPhone SE kõigis lendavates värvides

Järgmisel reedel (3/24) on saadaval ka uued seadmed.

Uus korpuse värv

Uue värvi saab ka Apple'i ametlik juhtum iPhone 7/7 Plus (silikoon ja nahk) jaoks.

Uus Apple'i värvikast

Nad:

  • Silikoonid: camlia, kruus ja taevasinine.
  • Nahk: punased puuviljad, tumehall ja safiir.

Kõiki müüakse jätkuvalt sama hinnaga kui seni: silikoonist kohver hinnaga 249 R $ (iPhone 7) ja R $ 279 (iPhone 7 Plus) ning nahast ümbris vastavalt R9 349 ja R $ 379.