Tööle või klassi naasmine on suures plaanis rakenduste abil, mis lubavad „plusse“ tootlikkusesse panna

Kui akadeemiliste ja tööjõutoimingute väljaüürimise aeg on tõepoolest jõudnud, on olemas rakendus, mis võib olla kasulik abimees teie peos. Kuid kuidas teada saada, milline neist vastab teie tootlikkuse nõudmistele tuhandete väljaannetega? SAPO TEKi kuraatorid jagavad oma ettepanekuid teid huvitavate rakenduste kohta.

Sel nädalal tuginege rakendusele, mis soovib aidata teil olla produktiivsem, mis lubab teid muuta Instagrami meistriks või võite olla isegi taskus “moenõustaja”.

Ajastage Instagrami postitused rakendusest ette

Neile, kes haldavad mitut Instagrami kontot, pole seda alati õigel ajal lihtne avaldada, kuid on rakendusi, mis seda tööd hõlbustavad.

Erinevalt Facebookist ei luba Instagram teil postitusi otse platvormile ajastada. Seetõttu oleks parim lahendus rakendus, mis võimaldab teil seda teha. Planoly on hea viis hallata mitut kontot või ainult ühte.

Enne ajakava koostamist võimaldab see rakendus lohistamisfunktsiooniga näha sisu, olgu see siis fotod või videod, oma Instagrami välimust. Nii, kui tulemused teile ei meeldi, saate neid alati paar korda testida, kuni lõpptulemus teile meeldib.

Kui lõplik sisuotsus on tehtud, saate postitamise päeva, nädala või kuu ette planeerida. Instagrami lood on ka programmeeritavad.

Kui see on meeskonnatöö, võimaldab see rakendus teil lisada mitu liiget, kes aitavad teil seda Instagrami lehte hallata. Asjaolu, et esitate ka oma konto andmeid üksikasjalikumalt kui Instagrami platvorm ise, aitab teil saavutada rohkem tulemusi.

Rakendus on tasuta, kuid kui soovite lisada veel meeskonnaliikmeid, sisuplaani või statistikat, saate alati valida erinevate premium-versioonide vahel. Planoly on saadaval Google Play poes ja App Store’is.

Ă„rge laske Portugali Infinitebooki uue rakendusega oma ideed paberile kaduma minna

Koostöös programmide ja rakenduste väljatöötamisele spetsialiseerunud Portugali ettevõttega Chilltime loodi Portugali idufirma uus kohustus lubada muuta korduvkasutatavad sülearvutid “tõeliselt piiramatuteks”.

2014. aastal otsustas tollal 17-aastane Pedro Lopes luua pabermärkmikele alternatiivi, mis võimaldaks tal kirjutada ja ümber kirjutada nii palju kui ta soovis. Ecobook pälvis kiiresti riikliku tähelepanu ja hiljem oli Infinitebookiks nime muutnud idufirma kogu maailmas tuntud oma korduvkasutatavate märkmike poolest.

Lähenedes suve lõpule ning tagasi kooli ja tööle, otsustas ettevõte investeerida lootustandvasse uudisesse, et muuta märkmikud asutajate sõnul „tõeliselt piiramatuks“. Nüüd saavad kasutajad uue Infinitebook Cloudi rakenduse abil salvestada Infinitebooki loodud märkmed fotode kaudu, mida saab seejärel projektidesse salvestada ja isegi jagada.

Infinitebook Cloud sĂĽndis partnerlusest Portugali ettevõtte, mis on spetsialiseerunud programmide ja rakenduste arendamisele, algusest peale asutaja ja tegevjuhi plaanis. Nagu ĂĽtles Pedro Lopes oma pressiteates: „Lõpuks on selle koostööga Chilltime’iga Infinitebooki kogemuse parandamiseks täidetud kõik nõuded. Infinitebook Cloudiga anname kõigile kasutajatele vabaduse salvestada ja jagada oma ideid, ka neid, mis märkmikust kustutatakse ”.

Rakenduspakett sisaldab ka lehtede ja pildistatud sõnade automaatset tuvastamist, mis võimaldab kasutajatel otsida otse vajalikku sisu. Ehkki sellel pole veel plaanitud saabumiskuupäeva, soovitab Portugali käivitaja selle peatset saabumist.

Praegu on Infinitebook Cloud saadaval ainult Android-operatsioonisüsteemiga mobiilseadmetele ja sellel on kaks režiimi. Esimene tasuta võimaldab kasutajatel salvestada kuni 50 fotot, teha kommentaare ja jagada projekte ühe inimesega ning pääseda juurde arvutis olevatele dokumentidele. Teine seevastu on esmaklassiline versioon ja võimaldab 1,99 euro eest kuus salvestada 250 foto pilves, võimaldades dokumente jagada kuni 5 inimesega.

Edo Agenda kavatseb olla teie “kõik ĂĽhes” PO

Neile, kes vajavad PT-d – personaaltreenerit, ja neile, kes vajavad PO-d – Personal Organizer. Edo Agenda võistleb selle viimase stsenaariumi korral, lubades olla seda tĂĽĂĽpi “kõik ĂĽhes” tĂĽĂĽpi rakendus.

Selle eesmärk on see, et saaksite korraldada oma plaane, ülesandeid ja kohtumisi ning isegi luua projekte ühest rakendusest, ühendades kalendrid ja märkmed.

Peamiste saadaolevate funktsioonide hulka kuuluvad isiklike ja tööülesannete haldamine; ürituste ajakava, tegevused ja teatised; ideede ja märkmete salvestamine ja korrastamine; teha koosolekute kohta märkmeid ja hallata projekte; luua kontroll-loendeid ja häireid.

Selleks, et kõik sujuks sujuvalt ja pole ohtu midagi unustada, on kõigi kasutatavate kalendrite vahel sünkroonimine.

Edo Agenda on integreeritud ostudega tasuta ja saadaval Play poest, Android-seadmetele ja App Store’ist iOS-i seadmetele.

Šikk iga ilm: rakendus lisab päeva ilmale režiimi

Selle rakenduse eesmärk on olla omamoodi isiklik abistaja, kes “vaatab aknast välja”, et soovitada parimaid riideid päeva ilma jaoks.

Kas olete just ärganud ja ei taha ilma kontrollimiseks kardinaid avada? Pole probleemi, nutitelefon, mis just alarmi välja lülitas, võib anda teile teavet ilmastiku ja selle kohta, milliseid riideid soovite kanda. See on paari João Simõesi ja Joana Branco toodetud portugali rakendus Chic Every Weather, mille eesmärk on olla omamoodi isiklik abistaja, kes „vaatab aknast välja“ ja soovitab ilmale sobivamaid riideid.

Idee tuli veebisaidilt Chic Every Week, moeblogilt, mille tarnis Joana Branco. Ehkki ta on juht, otsustas ta pärast rakenduste tootmisele pühendatud 44 stuudiostuudio asutamist ühendada oma kirg pildi ja moe ning tehnoloogia vastu.

Rakendus Chic Every Weather, mis on iOS-is tasuta saadaval, võimaldab teil valida selle päeva jaoks ideaalse riietuse, seadmata kunagi oma isiklikku stiili rikkumata. Rakenduse eesmärk on olla intuitiivne ja klõpsu kaudu esitatakse mitmesuguseid soovitusi, mis võtavad alati arvesse ilma ning see kehtib ka aluspesu ja isegi aksessuaaride kohta. See lisab ka lemmikriiete varusid ja sellel on iPhone’i isiklik assistent Siri, mis aitab vastata moega seotud kĂĽsimustele.

IOS 13 ametliku väljaandmisega on rakendus saanud värskenduse uute funktsioonidega, mistõttu on see “ĂĽks esimesi rakendusi maailmas, mis toetab iOS 13 ja selle pimedat reĹľiimi”, selgitas Joana Branco oma avalduses.

Kuna soovimatud kõned ei meeldi kellelegi, hoolitseb nende eest Truecalleri rakendus

Kui saate nutitelefonis palju telemarketingi või rämpspostikõnesid, teadke, et lootust on veel.

Rämpspostisõnumite või kõnedega tegelemine pole just nutitelefonide kasutajate prioriteetide loendis. Nii et rakendus Truecaller filtreerib soovimatud kõned ja SMS-id, võimaldades teil ühenduda sellega, kes tegelikult oluline on.

Kogukonnapõhise rämpspostiloendiga võimaldab see rakendus teil pidada kõne- ja SMS-vestlusi oma sõpradega, kellel on ka rakendus installitud, mis tuvastab SMS-id tundmatutelt numbritelt. Selleks peate looma profiili.

Neile, kellele ei meeldi SMS-ide, rämpsposti ja telemarketingi kõnede saamine, saavad nad alati rakenduse tuvastatud kontakti blokeerida. Tuvastab automaatselt kõik teile helistavad numbrid, rakenduse kaudu saate häälkõnesid salvestada ka nutitelefoni.

Ja kui kaotate andmeid, võimaldab see rakendus varundada oma kõneajalugu, kontakte ja seadeid ning saate neid isegi Google Drive’i salvestada.

Kui soovite teada saada, kes on teie profiilile juurde pääsenud või ei pea platvormil reklaamidega tegelema, saate alati uuemale versioonile üle minna. Selle rakenduse installimine on aga tasuta ning saadaval Androidile ja iOS-ile.