Töötajate transportimiseks saab Apple'i autonoomset autosüsteemi katsetada sõidukites [atualizado]

Töötajate transportimiseks saab Apple’i autonoomset autosĂĽsteemi katsetada sõidukites [atualizado]

Kas sa mäletad seda? autonoomsete autode sĂĽsteem, kas Tim Cook paljastas, et Apple töötab? Noh, nĂĽĂĽd on mõned allikad seda öelnud New Yorgi aeg et ettevõte töötab välja sõiduki töötajate transportimiseks Apple’i erinevate hoonete vahel – ĂĽksikasjad selle kohta, kuidas minna ĂĽle kogu sõiduki ideelt (koos Apple’i riistvara ja tarkvaraga) iseseisvalt juhitavasse sõidukisĂĽsteemi.

Viimased plaanid viie anonĂĽĂĽmse allika järgi viitavad sellele, et Apple töötab välja selle, mida nad nimetavad KĂśPS (Palo Alto lõpmatu aasani): autonoomsed sõidukid, mis ajavad töötajaid läbi Ränioru piirkonna Apple’i hoonete.

Ehkki sõiduk ise tuleb väljakujunenud tootjalt, kuulub isejuhtimise eest vastutav sĂĽsteem Apple’ile; sel viisil saab ettevõte pakkuda lihtsamat viisi töötajate transportimiseks ja samal ajal tarkvara laiemaks kasutamiseks tulevikus testida. Nime kohta soovitab John Gruber oletada, et see on natuke aegunud, kuna see ei sisalda Apple Parki.

Sellest ajast peale, kui võimaliku Apple’i auto ĂĽmber käivad kuulujutud algasid, on Cooki kinnitusel kuulujuttudele jõudnud haripunkti – kui kuulsime 2014. aastal midagi väga erinevat algsetest “Project Titani” pealkirjadest.

Apple ideeauto

Seekordsed allikad ĂĽtlevad, et ettevõtte plaanid on aja jooksul tõepoolest muutunud. Projekti eest vastutav meeskond koosneb mitmest Apple’i veteranist, samuti lepingulistest inseneridest, kellel on kogemusi autode ehitamise ja mitte ainult autonoomsete sõidukite jaoks. See tähendab, et see kõik muutub enamat kui ettevõtte nägu, kes eelistab kontrollida kõiki lõpptoote aspekte.

Allikate sõnul on projekti meeskond mõelnud mitmele võimalusele, näiteks mootoruksega sõiduk, mis avaneb ja sulgub vaikselt, ilma rooli või gaasita, ekraani, mis sisaldab liit- / virtuaalreaalsust, diskreetsemat LIDAR-sensorit auto peal ja isegi rattaid. erinevad.

Apple ĂĽritab ratast isegi uuesti leiutada. Titanis asuv meeskond uurib võimalust kasutada traditsiooniliste ĂĽmmarguste rataste asemel ĂĽmmargusi rattaid – ĂĽmmargusi nagu maakera, kuna ĂĽmmargused rattad võimaldaksid autol paremaid kĂĽlgliike teha.

Aja jooksul muutuvad plaanid ähmasemaks, hilinemiste ja juhtimisprobleemidega. Allikad on isegi oletanud, et projektil on probleeme selle suuruse ja selge visiooni puudumise tõttu, mida Apple sõidukisse soovib.

Probleemide hulgas kurdavad töötajad, et prioriteedid muutuvad korduvalt, tähtajad on “meelevaldsed ja ebareaalsed” ning lisaks pole nad veel otsustanud, kas auto saab olema täiesti autonoomne (ideed toetab Jony Ive) või saab juht, kui muidugi, võtke sõiduki juhtimine tagasi – ideaalne Steve Zadeskyle, kes vastutas eelmisel aastal Appleist lahkunud meeskonna eest. Ive, nagu tavaliselt, soovis, et “ettevõte mõtleks ĂĽmber autokogemuse”.

Peale selle astub arutellu ka tarkvara keel (väidetavalt „carOS”): ĂĽhed soovitavad Swifti, teised aga C ++. Kuid nagu John Gruber osutab Vapper tulekera, suure tõenäosusega kasutatakse “vana head” C keelt (eelistatavalt midagi sellist nagu MISRA C).

Kuid nagu me siin ütlesime, on ülejäänu juba ajalugu: Bob Mansfield võttis projekti üle, mitu inimest vallandati ja ettevõte hakkas keskenduma autonoomsetele autosüsteemidele.

NĂĽĂĽdseks oleme näinud, kuidas ettevõte Lexus RX450h-d testis ja rändas California tänavatel – ja ilmselt näeme seda PAIL-i (uudistes ja piltides pole kindlasti puudust, kui see avalikkuse ette jõuab).

The Verge’i kaudu

Uuenda 24. august 2017 kell 16:30

Põhineb Business Insider, pärast seda, kui autonoomse autosĂĽsteemi eest vastutas suur hulk meeskonnatöötajaid, värbas Apple uuesti – ja uute kavatsustega.

NĂĽĂĽd on Apple’i eesmärk inimeste jaoks, kellel on kogemusi autonoomse sõidukitarkvara osas – kuna nii paljud teised ettevõtted on pikka aega selles valdkonnas tegutsenud, on headele spetsialistidele kindlasti palju viljakat pinnast.

Lisaks ütles üks allikas KAKS et Apple suunab oma autonoomse autosüsteemiga reisi jagamise turule. Kuid Apple ei plaani saada Uberiks, Lyftiks ega muuks; tegelikult loodetakse saada lähemale Hiina ettevõttele Didi Chuxingile, kes on investeerinud umbes miljard dollarit. Nii saab rohkem teavet ja kogemusi, et proovida lõplikult turule siseneda.

AppleInsideri kaudu