Tootekataloogi lisamine teenusele WhatsApp Business for iPhone

Väikeettevõtjatele suunatud WhatsAppi versioon lisas äsja veel ühe klienditeenindust hõlbustava funktsiooni: o Kataloog toote.See funktsioon võimaldab ettevõttel registreerida rakenduses mõned tooted, mida ta müüb, muutes selle klientidele vestluse ajal hõlpsasti kättesaadavaks. Idee on hoida tootelogid võrgus, et need ei võtaks seadmes ruumi.

Kataloogi saab vaadata ka ettevõtte profiilide järgi, mis on kõigile kättesaadavad. See loob kaupmeestele täiendavaid müügikanaleid, lisaks teabe hõlbustamisele klientidele, kes ei pea rakendusest poe veebisaidilt uurimiseks lahkuma.

WhatsApp Businessi eest vastutav tootejuht Amrit Pal kommenteerib:

“Varem pidid ettevõtted saatma ühe tootefoto korraga ja esitama teavet korduvalt; nüüd saavad kliendid oma täielikku kataloogi vaadata otse teenuses WhatsApp

Kaks peamist põhjust kataloogimise jaoks on selle pakutav suhtlemise lihtsus ja ruumi, mida saab salvestada kasutaja nutitelefoni fotogaleriisse. “

Kogu teave asub Facebooki serverites, mis tähendab, et nad peavad järgima ettevõtte äritingimusi. Alkohoolsete jookide, liitumisteenuste, krüptoraha, täiskasvanute meelelahutuse, relvade või muu ebaseadusliku reklaamimine on võimatu.


Kuidas luua kataloogi teenuses WhatsApp Business (WAB)

Oma toote kaasamine sellesse rakendusse on suhteliselt lihtne:

  • Avage WAB-i seaded rakenduse alumises vahekaardil
  • Puudutage valikut „Ettevõtte seaded”
  • Puudutage valikut „Kataloog”
  • Looge oma kataloog, lisage tooteid ĂĽkshaaval

See funktsioon on saadaval ainult Whatsappi äriversioonis ja eeldatavasti ei rakendata seda Messengeri privaatses versioonis.