Tootekataloogi lisamine WhatsApp Business for iPhone jaoks »iPhone'i ajaveeb

Tootekataloogi lisamine WhatsApp Business for iPhone jaoks »iPhone'i ajaveeb

See väikeettevõtjatele mõeldud WhatsApi versioon on lisanud äsja veel ühe funktsiooni, mis hõlbustab klienditeenindust: o Kataloog toode.See funktsioon võimaldab ettevõtetel registreerida rakenduses mitu toodet, mida nad müüvad, muutes selle hõlpsaks kättesaadavaks klientidele vestluse ajal näitamiseks. Idee on hoida tootearvestust võrgus, nii et see ei võta seadmes ruumi.

Kataloogi näevad ka ettevõtete profiilid, mis on kõigile kättesaadavad. See loob kaupmeestele täiendavad müügikanalid, lisaks hõlbustab teabe pakkumist klientidele, kes ei pea rakendusest lahkuma, et kaupluse veebisaidiga tutvuda.

WhatsApp Businessi eest vastutav tootejuht Amrit Pal kommenteeris:

Varem pidid ettevõtted saatma ühe toote foto korraga ja andma teavet korduvalt; nüüd saavad kliendid näha oma täielikku kataloogi otse WhatsAppis

Kataloogimise kaks peamist põhjust on pakutav suhtlemismugavus ja ruumi, mida saab kasutaja nutitelefoni fotogaleriisse salvestada. "

Kogu teave on majutatud Facebooki serverites, mis tähendab, et nad peavad järgima ettevõtte äritingimusi. Ei ole võimalik reklaamida alkohoolseid jooke, tellimisteenuseid, krüptovaluutat, täiskasvanute meelelahutust, relvi ega midagi muud ebaseaduslikku.


Kuidas luua kataloogi WhatsApp Business (WAB) kohta

Kaasa oma toode suhteliselt lihtsasse rakendusse:

  • Avage rakenduse alumises vahekaardis WAB-i sätted
  • Puudutage ettevõtte seadeid
  • Puudutage valikut Catlogo
  • Looge oma kataloog, lisage tooteid ĂĽkshaaval

See funktsioon on saadaval ainult Whatsapi äriversioonis ja eeldatakse, et seda ei rakendata isikliku messengeri versioonis.