contador gratis Skip to content

Töötuskindlustuse veebisait: saate aru, kuidas veebiteenused toimivad

Töötuskindlustuse veebisait: saate aru, kuidas veebiteenused toimivad

Töötuskindlustuse veebisait on föderaalvalitsuse tööriist, mis vĂ”imaldab teil hĂŒvitisi taotleda arvutis, kodust lahkumata. Osaliselt kĂ€ttesaadav 2017. aastal muutus sĂŒsteem 2018. aasta lĂ”puks 100% veebipĂ”hiseks. Palgatöötajad saavad siseneda Interneti kaudu, esitada vajalikud dokumendid ja tĂ€ita oma isiklikke andmeid elektroonilises vormis. Vaadake allpool, kuidas veebiteenused toimivad.

LOE: CNH Digital asendab paberist rahakotte: tutvuge uute funktsioonidega

1/4 tööluba – Foto: Rio de Janeiro osariigi töö- ja sissetulekute avalikustamine / sekretariaat

Tööluba – Foto: avalikustamine / Rio de Janeiro tööjĂ”u ja sissetulekute riigisekretariaat

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

Kes saavad taotleda töötuskindlustuse veebi

Töötuskindlustust saab veebis taotleda iga ametlik töötaja, kes on pĂ”hjuseta koondatud ja vastab muudele hĂŒvitise nĂ”uetele. Samuti on olemas Artesanaali kalurite, kutsekvalifikatsiooni stipendiumide, kodutöötajate ja pÀÀstetud töötajate (sunniviisilise vĂ”i orjatöö) konkreetsed viisid.

Taotlemiseks piisab kindlustuse avalduse numbrist, mis on dokumendis, mille tööandja esitas töösuhte lĂ”petamise ajal vĂ”i föderaalvalitsus soodustuste korral. Tellimusi saab esitada tĂ€ielikult veebis, kui pole vastuolusid. SĂŒsteem analĂŒĂŒsib valitsuse andmebaasides olemasolevaid inimeste dokumente ja teavitab kohapeal, kas hĂŒvitisi saab automaatselt anda vĂ”i mitte.

Kaks töötajat neljast vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks taotlusnumbrit – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Töötajad vajavad töötuskindlustuse veebipĂ”hiseks taotlemiseks taotlusnumbrit – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Interneti kaudu töötuskindlustuse taotlemiseks pöörduge lihtsalt portaali Emprega Brasil (servicos.mte.gov.br) ja klĂ”psake nuppu „Ma tahan taotleda”. Kui töötajal on juba Manpoweri ministeeriumi sisselogimine (agentuur lĂ€ks vĂ€lja 2019. aastal, kuid teenus on endiselt aktiivne vanas domeenis), minge lihtsalt jaotisse „Mul on juba registreerimine” ja sisestage parool.

Need, kes pole registreerunud, peavad sisestama isikuandmed, nagu sotsiaalkindlustuse numbrid, nimed ja telefoninumbrid, ning vastama mĂ”nele tööelu ja sotsiaalkindlustuse kĂŒsimusele. Internetipanga kaudu on vĂ”imalik registreeruda ka akrediteeritud pankadest: Banco do Brasil, Banese, Banrisul, Bradesco, ItaĂș, Caixa EconĂŽmica Federal, Santander ja Sicoob. Lisaks on vĂ”imalik kasutada digitaalseid sertifikaate.

3/4 JuurdepÀÀs töötuskindlustuse rakenduste platvormile nĂ”uab kiiret registreerimist veebis – Foto: Reproduction / Paulo Alves

JuurdepÀÀs töötuskindlustuse rakenduste platvormile nĂ”uab kiiret registreerimist veebis – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Kui teil on juurdepÀÀs oma kontole, peate klĂ”psama nupul „Taotle töötuskindlustust” ja andma vallandamisteates avalduse numbri. SeejĂ€rel jĂ€rgige lihtsalt ekraanil kuvatud kaheksat sammu, kinnitage taotlus ja hankige protsessi lĂ”pus kviitung.

TĂ€htaeg hĂŒvitiste saamiseks

Kui veebirakendus pakutakse automaatselt, algavad osamaksed 30 pĂ€eva jooksul alates sĂŒsteemi vabastamise kuupĂ€evast. JĂ€relmaksude summa varieerub kolmest kuni viie kuuni, kusjuures vÀÀrtus ja kogus varieeruvad sĂ”ltuvalt töötaja ajaloost.

Kui sĂŒsteem leiab vajaduse dokumentide kinnitamiseks, peavad kodanikud planeerima nĂ€ost nĂ€kku postituse kĂŒlastamise ja hankima taotluse tĂ€itmiseks vajalikud dokumendid, samuti kuni 2017. aastani kehtivad reeglid. Sel juhul hakatakse hĂŒvitiste lĂ”pliku mÀÀramise 30-pĂ€evast tĂ€htaega arvestama alles pĂ€evast. ohvitserid tĂ€idavad silmast silma.

4 of 4 Kindlustuse taotlemise protsess hĂ”lmab koolituskursuse valimist – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Kindlustuse taotlemise protsess hĂ”lmab koolituskursuste valikut – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Mida sisaldab töötuskindlustus?

Töötuskindlustuse pakutavad hĂŒvitised ĂŒletavad igakuist hoiust. Lisaks nendele vÀÀrtustele, mis varieeruvad vastavalt hiljutisele keskmisele palgale, on föderaalvalitsus alates 2011. aastast pakkunud kvalifikatsioonikursusi ja tasuta töökohti vastavalt töötajate ametiprofiilile.

Kursuste valik ja tööotsimine on osa kaheksast etapist Internetis hĂŒvitiste taotlemiseks – varem pakuti teenuseid ainult siis, kui elanikud kĂ€isid silmast silma teenindusjaamas.

TööjÔu sekretariaadi kaudu (1 ja 2)

Kuidas sĂŒnnitunnistust veebis saada

Kuidas sĂŒnnitunnistust veebis saada