contador gratis Saltar al contenido

Töötuskindlustuse veebisait: saate aru, kuidas võrguteenused toimivad Tootlikkus

Kuidas kontrollida FGTS-i saldosid Tootlikkus

Töötuskindlustuse veebisait on föderaalvalitsuse tööriist, mis võimaldab teil hüvitisi taotleda arvutiga, kodust lahkumata. Osaliselt saadaval 2017. aastal, muutub süsteem 100% veebis 2018. aasta lõpuks. Vallandatud töötajad saavad siseneda Interneti kaudu, esitada vajalikud dokumendid ja täita oma isiklikke andmeid elektroonilisel kujul. Vaadake allpool, kuidas võrguteenused toimivad.

LUGEGE: CNH Digital asendab paberkoti: vaadake uusi funktsioone

Foto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjõu ja sissetuleku riigisekretariaatFoto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjõu ja sissetuleku riigisekretariaat

Foto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjõu ja sissetuleku riigisekretariaat

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kes saavad taotleda töötuskindlustusveebi

Töötuskindlustust saab veebis taotleda iga ametlik töötaja, kes vallandatakse ilma põhjuseta ja vastab muudele hüvitise nõuetele. Samuti on olemas spetsiaalne kord kalurite käsitöö, kutsekvalifikatsiooni stipendiumide, koduabiliste ja päästetud töötajate (sunniviisilise või sunniviisilise töö režiimidest) osas.

Kandideerimiseks on vaja ainult kindlustuse avalduse numbrit, mis on kirjas dokumentides, mille tööandja on esitanud töösuhte lõppemise ajal või föderaalvalitsuse erikontsessioonide korral. Kui vastuolusid pole, saab tellimusi esitada täiesti veebis. See süsteem analüüsib valitsuse andmebaasis juba olevate inimeste dokumente ja teavitab kohapeal, kas hüvitisi saab anda automaatselt või mitte.

Töötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo AlvesTöötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo Alves

Töötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo Alves

Interneti kaudu töötuskindlustuse taotlemiseks minge lihtsalt Brasiilia portaali Emprega (servicos.mte.gov.br) ja klõpsake nuppu Ma tahan registreeruda. Kui töötajal on juba tööministeeriumist sisselogimine (agent kustutati 2019. aastal, kuid teenus on endiselt aktiivne vanas domeenis), minge otse J-i. Mul on registreerimine ja sisestage parool.

Endiselt registreerunud peavad sisestama isikuandmed, näiteks sotsiaalkindlustuse numbrid, nimed ja telefoninumbrid, ning vastama paljudele tööelu ja sotsiaalkindlustust käsitlevatele küsimustele. Internetipanga kaudu on võimalik registreeruda ka akrediteeritud pankades: Banco do Brasil, Banese, Banrisul, Bradesco, Ita, Caixa Econmica Federal, Santander ja Sicoob. Lisaks on võimalik kasutada digitaalset sertifikaati.

Töötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepääsuks on vaja kiiret veebipõhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo AlvesTöötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepääsuks on vaja kiiret veebipõhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo Alves

Töötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepääsuks on vaja kiiret veebipõhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo Alves

Kui teil on kontole juurdepääs, peate klõpsama töötuskindlustuse taotlusel ja teatama vallandamise teatises sisalduva avalduse numbrile. Seejärel järgige lihtsalt ekraanil esitatud kaheksat sammu, kinnitage taotlus ja saate protsessi lõpus kviitungi.

Hüvitiste saamise tähtaeg

Kui veebirakendus pakutakse automaatselt, algab osamakse 30 päeva jooksul alates süsteemi vabastamise kuupäevast. Osamaksete arv varieerub kolmest kuni viie kuuni, väärtused ja kogused varieeruvad vastavalt töötaja ajaloole.

Kui süsteem leiab vajaduse dokumentide kinnitamiseks, peavad kodanikud kavandama isikliku postituse külastamise ja päringu saamiseks dokumentide leidmise, samuti kuni 2017. aastani kehtivate reeglite jaoks. Sel juhul algab hüvitiste lõplikuks määramiseks 30-päevane periood alles päevast alates. kus ohvitserid toimetavad otse kätte.

Kindlustuse taotlemise protsess hõlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo AlvesKindlustuse taotlemise protsess hõlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo Alves

Kindlustuse taotlemise protsess hõlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo Alves

Mida sisaldab töötuskindlustus?

Töötuskindlustuse pakutavad soodustused ületavad igakuiseid sääste. Lisaks neile väärtustele, mis varieeruvad vastavalt viimasele keskmisele palgale, on föderaalvalitsus alates 2011. aastast pakkunud tasuta kvalifikatsioonikursusi ja tööotsimist vastavalt töötajate kutsealasele profiilile.

Kursuste valimine ja tööotsimine on osa kaheksast etapist, mille jooksul Internetis hüvitisi rakendatakse, teenuseid pakutakse ainult siis, kui elanikud lähevad näost näkku teenindusjaamadesse.

Töösekretariaadi kaudu (1 ja 2)

Kuidas Internetis sünnitunnistust saada?

Kuidas Internetis sünnitunnistust saada?