contador gratis Skip to content

Töötuskindlustuse veebisait: saate aru, kuidas vÔrguteenused toimivad Tootlikkus

Kuidas kontrollida FGTS-i saldosid Tootlikkus

Töötuskindlustuse veebisait on föderaalvalitsuse tööriist, mis vĂ”imaldab teil hĂŒvitisi taotleda arvutiga, kodust lahkumata. Osaliselt saadaval 2017. aastal, muutub sĂŒsteem 100% veebis 2018. aasta lĂ”puks. Vallandatud töötajad saavad siseneda Interneti kaudu, esitada vajalikud dokumendid ja tĂ€ita oma isiklikke andmeid elektroonilisel kujul. Vaadake allpool, kuidas vĂ”rguteenused toimivad.

LUGEGE: CNH Digital asendab paberkoti: vaadake uusi funktsioone

Foto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjÔu ja sissetuleku riigisekretariaatFoto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjÔu ja sissetuleku riigisekretariaat

Foto tööloast: Divulgao / Rio de Janeiro tööjÔu ja sissetuleku riigisekretariaat

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo vÔrdlusega

Kes saavad taotleda töötuskindlustusveebi

Töötuskindlustust saab veebis taotleda iga ametlik töötaja, kes vallandatakse ilma pĂ”hjuseta ja vastab muudele hĂŒvitise nĂ”uetele. Samuti on olemas spetsiaalne kord kalurite kĂ€sitöö, kutsekvalifikatsiooni stipendiumide, koduabiliste ja pÀÀstetud töötajate (sunniviisilise vĂ”i sunniviisilise töö reĆŸiimidest) osas.

Kandideerimiseks on vaja ainult kindlustuse avalduse numbrit, mis on kirjas dokumentides, mille tööandja on esitanud töösuhte lĂ”ppemise ajal vĂ”i föderaalvalitsuse erikontsessioonide korral. Kui vastuolusid pole, saab tellimusi esitada tĂ€iesti veebis. See sĂŒsteem analĂŒĂŒsib valitsuse andmebaasis juba olevate inimeste dokumente ja teavitab kohapeal, kas hĂŒvitisi saab anda automaatselt vĂ”i mitte.

Töötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo AlvesTöötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo Alves

Töötajad vajavad veebis töötuskindlustuse taotlemiseks avalduse numbrit Foto: Reproduo / Paulo Alves

Interneti kaudu töötuskindlustuse taotlemiseks minge lihtsalt Brasiilia portaali Emprega (servicos.mte.gov.br) ja klÔpsake nuppu Ma tahan registreeruda. Kui töötajal on juba tööministeeriumist sisselogimine (agent kustutati 2019. aastal, kuid teenus on endiselt aktiivne vanas domeenis), minge otse J-i. Mul on registreerimine ja sisestage parool.

Endiselt registreerunud peavad sisestama isikuandmed, nĂ€iteks sotsiaalkindlustuse numbrid, nimed ja telefoninumbrid, ning vastama paljudele tööelu ja sotsiaalkindlustust kĂ€sitlevatele kĂŒsimustele. Internetipanga kaudu on vĂ”imalik registreeruda ka akrediteeritud pankades: Banco do Brasil, Banese, Banrisul, Bradesco, Ita, Caixa Econmica Federal, Santander ja Sicoob. Lisaks on vĂ”imalik kasutada digitaalset sertifikaati.

Töötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepÀÀsuks on vaja kiiret veebipÔhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo AlvesTöötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepÀÀsuks on vaja kiiret veebipÔhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo Alves

Töötuskindlustusplatvormi rakendusele juurdepÀÀsuks on vaja kiiret veebipÔhist registreerimist Foto: Reproduo / Paulo Alves

Kui teil on kontole juurdepÀÀs, peate klÔpsama töötuskindlustuse taotlusel ja teatama vallandamise teatises sisalduva avalduse numbrile. SeejÀrel jÀrgige lihtsalt ekraanil esitatud kaheksat sammu, kinnitage taotlus ja saate protsessi lÔpus kviitungi.

HĂŒvitiste saamise tĂ€htaeg

Kui veebirakendus pakutakse automaatselt, algab osamakse 30 pĂ€eva jooksul alates sĂŒsteemi vabastamise kuupĂ€evast. Osamaksete arv varieerub kolmest kuni viie kuuni, vÀÀrtused ja kogused varieeruvad vastavalt töötaja ajaloole.

Kui sĂŒsteem leiab vajaduse dokumentide kinnitamiseks, peavad kodanikud kavandama isikliku postituse kĂŒlastamise ja pĂ€ringu saamiseks dokumentide leidmise, samuti kuni 2017. aastani kehtivate reeglite jaoks. Sel juhul algab hĂŒvitiste lĂ”plikuks mÀÀramiseks 30-pĂ€evane periood alles pĂ€evast alates. kus ohvitserid toimetavad otse kĂ€tte.

Kindlustuse taotlemise protsess hÔlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo AlvesKindlustuse taotlemise protsess hÔlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo Alves

Kindlustuse taotlemise protsess hÔlmab valikut fotokoolitusi: Reproduo / Paulo Alves

Mida sisaldab töötuskindlustus?

Töötuskindlustuse pakutavad soodustused ĂŒletavad igakuiseid sÀÀste. Lisaks neile vÀÀrtustele, mis varieeruvad vastavalt viimasele keskmisele palgale, on föderaalvalitsus alates 2011. aastast pakkunud tasuta kvalifikatsioonikursusi ja tööotsimist vastavalt töötajate kutsealasele profiilile.

Kursuste valimine ja tööotsimine on osa kaheksast etapist, mille jooksul Internetis hĂŒvitisi rakendatakse, teenuseid pakutakse ainult siis, kui elanikud lĂ€hevad nĂ€ost nĂ€kku teenindusjaamadesse.

Töösekretariaadi kaudu (1 ja 2)

Kuidas Internetis sĂŒnnitunnistust saada?

Kuidas Internetis sĂŒnnitunnistust saada?