contador gratis Skip to content

Töövoo automatiseerimise rakenduse eest vastutav meeskond teatas Apple'i ostust; rakendus muutub tasuta [atualizado]

Aplikasi IOS Workflow

Selleks (peaaegu) ei oodata midagi: tuntud rakendused automatiseerimisĂŒlesannete jaoks Töövoog just ostis Ma. Sellest, mida teatati TechCrunch, lĂ€birÀÀkimised lĂ”petati tĂ€na, kuid lepingu vÀÀrtusi ei avalikustatud.

IOS-i töövoo rakendus

See tööriist, mis konkureerib mÔnevÔrra IFTTT-teenusega, vÔimaldab kasutajatel ajastada toiminguid eelkonfigureeritud kÀskude abil ja lihtsustab tööd, mille tÀitmine nÔuab paljusid samme. Töövoog loodi 2014. aastal ja koos hÔlpsasti kasutatava liidesega sai see iOS-i maailmas kohe hulgaliselt toetajaid, sealhulgas Apple'i enda poolt vÀga kÔrge tunnustuse saamise vÔimalusega. Apple Design Award WWDC 2015-l.

Workflow taga olev meeskond on kolinud Cupertinosse ja ĂŒks meeskonna juhte, endinejailbreaker iOS Ari Weinstein vĂ€idab:

Meil on Apple'iga liitumise ĂŒle vĂ€ga hea meel. Oleme Apple'iga algusest peale koostööd teinud, kuna asutasime oma ettevĂ”tte WWDC-s kĂ€ivate Ă”pilastena, kuni pĂ€evani, mil töötasime vĂ€lja ja kĂ€ivitasime Workflow ja nĂ€gime selle muljetavaldavat edu App Store'is. Me ei saa oodata, kuni viime oma töö Apple'i jĂ€rgmisele tasemele ja panustame toodete arendamisse, mis puudutavad inimesi kogu maailmas.

Ilmselt pole see ĂŒks neist omandamistest, mida oleme mitu korda nĂ€inud, kui hiiglaslikud / keskmise suurusega ettevĂ”tted ostavad atraktiivsete toodete eest vastutustundlikke tooteid ja neist toodetest loobutakse jĂ€rk-jĂ€rgult, kuni nad lakkavad olemast. Ilmselt on Apple'il huvi Workflow arendamise jĂ€tkamiseks ja kes teab, vĂ”ib-olla muudab selle tugevamaks iOS-iga eksklusiivsete interaktsioonide abil.

Esimene samm Ma pĂŒhendumuses rakenduste jĂ€rjepidevusele on tĂ€na aset leidnud: nĂŒĂŒdsest saavad rakendused See on tasuta varem maksis see App Store'is 3 dollarit. Ja kui meil veab, on see alles algus.

Mida arvate uudistest?


Otsetee rakenduse ikoon

Otsetee

sisse Apple

Versioon: millal 2.2.2 (142,8 MB) NÔuab iOS 12.0 vÔi parem

Uuendaja: Rafael Fischmann 03.04.2017 s 17:32

Vaadake, see on lahe: spontaanselt vĂ”ttis Apple ĂŒhendust kasutajatega, kes ostsid viimastel nĂ€dalatel App Store'is Workflow, paludes neil rakendada ostusumma oma konto saldole vĂ”i naasta kasutatud makseviisi juurde (krediitkaardina).

Kui olete selle koogi koosseisu kuulunud ja (ikkagi?) Apple pole teiega ĂŒhendust vĂ”tnud, on hea vĂ”tta meiega ĂŒhendust ja kĂŒsida toetust. EttevĂ”tted on sellistel juhtudel tavaliselt ĂŒsna Ă”iglased, nii et kui kuritarvitusi ei toimu (nt keegi, kes mĂ”ni kuu tagasi ostis rakenduse, palus seda), aktsepteerib see kindlasti.

(MacRumorsi kaudu)