Aplikasi IOS Workflow

Töövoo automatiseerimise rakenduse eest vastutav meeskond teatas Apple'i ostust; rakendus muutub tasuta [atualizado]

Selleks (peaaegu) ei oodata midagi: tuntud rakendused automatiseerimisülesannete jaoks Töövoog just ostis Ma. Sellest, mida teatati TechCrunch, läbirääkimised lõpetati täna, kuid lepingu väärtusi ei avalikustatud.

IOS-i töövoo rakendus

See tööriist, mis konkureerib mõnevõrra IFTTT-teenusega, võimaldab kasutajatel ajastada toiminguid eelkonfigureeritud käskude abil ja lihtsustab tööd, mille täitmine nõuab paljusid samme. Töövoog loodi 2014. aastal ja koos hõlpsasti kasutatava liidesega sai see iOS-i maailmas kohe hulgaliselt toetajaid, sealhulgas Apple'i enda poolt väga kõrge tunnustuse saamise võimalusega. Apple Design Award WWDC 2015-l.

Workflow taga olev meeskond on kolinud Cupertinosse ja üks meeskonna juhte, endinejailbreaker iOS Ari Weinstein väidab:

Meil on Apple'iga liitumise üle väga hea meel. Oleme Apple'iga algusest peale koostööd teinud, kuna asutasime oma ettevõtte WWDC-s käivate õpilastena, kuni päevani, mil töötasime välja ja käivitasime Workflow ja nägime selle muljetavaldavat edu App Store'is. Me ei saa oodata, kuni viime oma töö Apple'i järgmisele tasemele ja panustame toodete arendamisse, mis puudutavad inimesi kogu maailmas.

Ilmselt pole see üks neist omandamistest, mida oleme mitu korda näinud, kui hiiglaslikud / keskmise suurusega ettevõtted ostavad atraktiivsete toodete eest vastutustundlikke tooteid ja neist toodetest loobutakse järk-järgult, kuni nad lakkavad olemast. Ilmselt on Apple'il huvi Workflow arendamise jätkamiseks ja kes teab, võib-olla muudab selle tugevamaks iOS-iga eksklusiivsete interaktsioonide abil.

Esimene samm Ma pühendumuses rakenduste järjepidevusele on täna aset leidnud: nüüdsest saavad rakendused See on tasuta varem maksis see App Store'is 3 dollarit. Ja kui meil veab, on see alles algus.

Mida arvate uudistest?


Otsetee rakenduse ikoon

Otsetee

sisse Apple

Versioon: millal 2.2.2 (142,8 MB) Nõuab iOS 12.0 või parem

Uuendaja: Rafael Fischmann 03.04.2017 s 17:32

Vaadake, see on lahe: spontaanselt võttis Apple ühendust kasutajatega, kes ostsid viimastel nädalatel App Store'is Workflow, paludes neil rakendada ostusumma oma konto saldole või naasta kasutatud makseviisi juurde (krediitkaardina).

Kui olete selle koogi koosseisu kuulunud ja (ikkagi?) Apple pole teiega ühendust võtnud, on hea võtta meiega ühendust ja küsida toetust. Ettevõtted on sellistel juhtudel tavaliselt üsna õiglased, nii et kui kuritarvitusi ei toimu (nt keegi, kes mõni kuu tagasi ostis rakenduse, palus seda), aktsepteerib see kindlasti.

(MacRumorsi kaudu)