RAČUNALNIK

Töövoo rakendust vÀrskendati ja selle nimi muutus iOS 12 otseteedeks

Koos uue rakenduse iOS 12 lĂ”pliku versiooni ametliku kĂ€ivitamisega Otseteed lĂ”puks saadaval App Store’is alla laadida. Tegelikult see juhtus Töövoog, mille Apple omandas eelmisel aastal.


Siri otseteed pakuvad kiiret viisi, kuidas rakenduses asju teha vaid ĂŒhe puudutusega vĂ”i kĂŒsides Sirilt. Rakendus Otseteed vĂ”imaldab teil luua lemmikrakendustest mĂ”ne sammu kaugusel isiklikke otseteid. Alustage sadadest galerii nĂ€idistest vĂ”i lohistage enda loomiseks.

Rakendus Otseteed sisaldab enam kui 300 sisseehitatud toimingut ja töötab paljude teie lemmikrakendustega, sealhulgas Kontaktid, Kalender, Maps, Muusika, Fotod, Kaamera, Meeldetuletused, Safari ja Health, samuti teiste Siri otseteedega ĂŒhilduvate rakendustega.

Rakenduse Otseteed abil saate teha jĂ€rgmist.* Hankige plaanitud edasi-tagasi reis, saatke oma eeldatav saabumisaeg ja kuulake uudiseid, kĂŒsige lihtsalt Sirilt;* Lisage oma lĂ€hedastele helistamiseks avaekraanile ikoon;* Looge animeeritud GIF-failid;* Looge PDF-fail Safarist vĂ”i mis tahes rakendusest, millel on jagamislehed;* Hankige juhised lĂ€hima kohviku juurde ĂŒhe puudutusega;* Piiksuma muusikat, mis on kuulda;* Hankige kĂ”ik pildid veebilehtedelt;* Saada sĂ”num, mis sisaldab viimati tehtud ekraanipilti;* Ja palju muud …

Otseteed Otseteed

Oleme juba juulis siin kommenteerinud, kuidas see uus rakendus töötab. Varsti avaldame nÀpunÀiteid, kuidas kasutada iOS 12-ga integreeritud uusi tööriistu?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH