Töövoo rakendust värskendati ja selle nimi muutus iOS 12 otseteedeks

Koos uue rakenduse iOS 12 lõpliku versiooni ametliku käivitamisega Otseteed lõpuks saadaval App Store’is alla laadida. Tegelikult see juhtus Töövoog, mille Apple omandas eelmisel aastal.


Siri otseteed pakuvad kiiret viisi, kuidas rakenduses asju teha vaid ühe puudutusega või küsides Sirilt. Rakendus Otseteed võimaldab teil luua lemmikrakendustest mõne sammu kaugusel isiklikke otseteid. Alustage sadadest galerii näidistest või lohistage enda loomiseks.

Rakendus Otseteed sisaldab enam kui 300 sisseehitatud toimingut ja töötab paljude teie lemmikrakendustega, sealhulgas Kontaktid, Kalender, Maps, Muusika, Fotod, Kaamera, Meeldetuletused, Safari ja Health, samuti teiste Siri otseteedega ühilduvate rakendustega.

Rakenduse Otseteed abil saate teha järgmist.* Hankige plaanitud edasi-tagasi reis, saatke oma eeldatav saabumisaeg ja kuulake uudiseid, kĂĽsige lihtsalt Sirilt;* Lisage oma lähedastele helistamiseks avaekraanile ikoon;* Looge animeeritud GIF-failid;* Looge PDF-fail Safarist või mis tahes rakendusest, millel on jagamislehed;* Hankige juhised lähima kohviku juurde ĂĽhe puudutusega;* Piiksuma muusikat, mis on kuulda;* Hankige kõik pildid veebilehtedelt;* Saada sõnum, mis sisaldab viimati tehtud ekraanipilti;* Ja palju muud …

Otseteed Otseteed

Oleme juba juulis siin kommenteerinud, kuidas see uus rakendus töötab. Varsti avaldame näpunäiteid, kuidas kasutada iOS 12-ga integreeritud uusi tööriistu?