Top 10 iPhone 6s-i ĂĽmbrist, mida tasub osta

Usume tegelikult, et Apple iPhone 6s on ĂĽks võimsamaid nutitelefone turul, sest olete valmis lisakaitse eest maksma. Uue Aluminium 7000 seeria abil on Apple veendunud, et 4,7-tolline seade pole altid tavalistele probleemidele nagu tolm ja mustus. Samamoodi on Ränioru hiiglane olnud piisavalt ettevaatlik, et kasutada uut klaasvormi, mis on tema sõnul tugevam, ehkki pakub sellele suurepärast Retina HD-ekraani. Kõike seda öeldes tahaksime mainida, et iPhone 6s sisseehitatud kaitse ei ole piisav, kui olete kindel nutitelefoni kasutaja. Kui olete selline inimene, kes jätab teie iPhone’i mitmesse mittesoovitatavasse olukorda, näiteks kukkumiseks, vajate tõesti kaitseraua katet. Kaitseraua kasti taga on lisakiht ja see on ĂĽsna hea. Selles postituses on meil iPhone 6-de jaoks kĂĽmne juhtumi nimekiri.

Valige oma iPhone 6s jaoks parim kott

1. Ghosteki alumiiniumist kaitseraua kaitseĂĽmbris iPhone 6-le

Selle Ghosteki igast küljest kaitsekattega on kaasas kaitseraud, mis on valmistatud alumiiniumist, ja TPU-st valmistatud korpus, mis katab kogu seadme. Esiküljel kaitse tagamiseks sisaldab Ghostek karastatud klaasist kaitset paksusega 0,33 mm ja kõvadusega 9H. Need katted järgivad erinevaid löögi neelamise meetodeid. Löökide mõju neelab TPU kiht ja alumiiniumist kaitseraud. Pange tähele, et teie iPhone 6s esteetilist ilu see ei mõjuta, kui teie kehal on Ghostek 6s iPhone 6s alumiiniumist ümbris; samuti ei lisa palju helitugevust. Lisaks on kapis piisavalt ruumi kõigi vajalike tarvikute ühendamiseks. Neid funktsioone arvesse võttes on see juhtum taskukohase hinnaga saadaval.

 • Hind: 19,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

2. JETech iPhone 6s kaitseraud

JETech iPhone 6s kaitserauakate on üks taskukohasemaid kaitserauakohte, mis teil Apple iPhone 6-de jaoks saadaval võivad olla, kui soovite seadme tõelise esteetilise ilu säilimist. Kasutatavatest materjalidest rääkides on see valmistatud TPU ja polükarbonaadi selge segu abil. Kui tagumine kaitseraud vähendab kukkumiste ja muhkude mõju, siis paremate pikaajaliste tulemuste saamiseks on nurgad paksenenud. Sellest kõigest hoolimata on JETech iPhone 6s kaitseraua korpus väga õhukese disainiga, mis muudab teie seadme hõlpsaks käsitsemiseks koos lisatud kaitsekihiga. Ja sellega kaasnevad kõik vajalikud lõiked. Muide, saate oma stiilile vastava ümbrise saamiseks kasutada JETechi jaotist Kohanda.

 • Hind: 7,98 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

3. Maxboost iPhone 6s kaitseraua ĂĽmbris

Seda vastupidavat kaitserauakaitset saate kasutada, kui soovite, et teie Apple iPhone 6s oleks paremini juhitav ja laheda välimusega. Kui raami välisküljel olev kummist käepide võimaldab teil seadet kindlalt hoida, on sellisel juhul väljalõiked tootlikkuse seisukohast muljetavaldavad. Kui rääkida kaitsvatest kaitseraudadest, siis see on valmistatud termoplastilisest polüuretaanist ja kattekiht on jätkamiseks piisavalt sitke. Lisaks TPU katte suurepärasele löögisummutusvõimele on see vastupidav ka kriimustustele, kukkumistele, kukkumistele jne. Maxboosti iPhone 6s ümbrisel on ka mõned muud funktsioonid: seal on tolmukiht, hõlpsama juurdepääsu saamiseks nupukate, eluaegne garantii, mis annab teile enesekindluse vabaduse ja iPhone 6s-i ümbris on siiski kättesaadav.

 • Hind: 8,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

4. Spigeni õhkpadja iPhone 6s kaitseraud

Spigeni toode, võite sellele juhtumile loota, kui soovite kaitset, mis ei piirdu ainult kaitserauaga, vaid ka seadme kõigi muude aspektidega. Korpus on varustatud läbipaistva tagaküljega, nii et teie iPhone 6s sisalduvat näidatakse sellisena. Kui korpuse tagakülg on valmistatud polükarbonaadist, on korpuse kaitseraual TPU, mis tagab tugevuse ja paindlikkuse, samas eelis. Sellel TPU kaitseraual on ka funktsioon nimega Air Cushion Technology, mis on vastupidav kukkumistele ja löökidele, eriti nurgapiirkonnas. Mõned muud iPhone 6s-i jaoks mõeldud Spigeni õhkpadja kaitseraua märkimisväärsed omadused on suurenenud läbipaistvus, ekraanikaitseks kõrgendatud paneelid, hõlpsaks juurdepääsuks mõeldud nupud, tavapärasest suuremad väljalõiked jne.

 • Hind: 14,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

5. SUPCASE hĂĽbriidkarp iPhone 6-de jaoks

Need on meie kangelased ettevõttest SUPCASE – teisest juhtivast nutitelefoni lisaseadmete tootjast, mida saate julgelt kasutada. See seeria Unicorn Beetle kuulub selle korpusele, et pakkuda teile hĂĽbriidkaitset – tänu oma paindlikule TPU-kattele ja vastupidavamale polĂĽkarbonaatkattele; ja need kihid on spetsiaalsel viisil ĂĽhendatud, et saaksite paremaid tulemusi. Kaitseraud neelab mitte ainult lööke, vaid talub ka tolmu, mustust, kriimustusi jms ning on endiselt paindlik, kuna see on valmistatud kvaliteetsest polĂĽuretaanist. Vaatamata konstruktsiooni sitkusele on polĂĽkarbonaadist kest täiesti läbipaistev, et hoida teie iPhone 6 välimust tervena. Klientidele jääb sellest juhtumist väga hea mulje ja installimine on nii lihtne, et saate seda lihtsalt teha. TARVIK iPhone 6s Case’i kaitseraua hĂĽbriidi saab usaldada vähemalt kvaliteedi osas.

 • Hind: 12,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

6. ESR hĂĽbriid iPhone 6s kaitseraud

See ESR-i kaitsev üheosaline kaitseraua kate on Gloria seerias ja kaitse on põhiline, võib öelda, kui uurime selle erinevaid omadusi, nagu näiteks kõrgendatud huul ja raam. Nagu ka kaitseraua puhul, kasutab ESR hübriid iPhone 6s kaitseraua puhul polüuretaanist termoplast, mis on paindlik ja kaitseb samal ajal ka teisi aspekte. Lisaks on korpuse nurgad kaetud kummiga, et taluda laia aluse lööke. Oma väljanägemise järgi saate aru korpusest saadud haardest ja tasub mainida, et ümbris on varustatud kõigi vajalike detailidega peakomplekti, andmesidekaabli jms ühendamiseks. Pealegi on ESR hübriidse iPhone 6s kaitseraua puhul 180-päevane asendus- või raha tagasi garantii, mis on samuti tuntud tootjalt.

 • Hind: 11,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

7. Z-Roya TPU ĂĽmbris iPhone 6-le

Suhteliselt taskukohase hinnaga saadaval olev iPhone 6s Z-Roya TPU kaitseraud on segu tugevast konstruktsioonist ja disainist. Selle kaitse on mõeldud seadme kõigi külgede katmiseks ja lisafunktsioonid, näiteks kõrgendatud huuled, kaitsevad iPhone 6 kriimustuste, tolmu jms eest. Nagu võite ette kujutada, on selle juhtumi valmistamiseks kasutatud kahte erinevat kihti termoplastilist polüuretaani ja teist kõva polükarbonaati. Neist esimesed pakuvad põrutuse kaitset esialgse amortisatsiooni kaudu, jättes seadmele vähe mõju. Teisest küljest on arvutitest valmistatud kate piisavalt tugev, et taluda tolmu, vett, õli, mustust ja muud. Võrreldes teiste siin loetletud juhtumitega on Z-Roya iPhone 6s TPU ümbris tänu harjatud metallist välimusele elegantse disainiga.

 • Hind: 14,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

8. JOIN iPhone 6s kaitsekott purunemiskindel

ENGIVE Kokkupõrkekindel disain ja stiil iPhone 6s kaitseraua ümbris võib tunduda moekesksena, kuid kaitse seisukohalt on see suurepärane. Kõik korpused on valmistatud termoplastilisest polüuretaanist versiooniga ning pakuvad paremat puutet ja mugavust. Väärib märkimist, et ENGIVE Crashproof iPhone 6s kaitseraua ümbrises on peaaegu kõik, mida sellisel juhul oodata võiks, nagu näiteks kõigi uste kaitseelemendid, samuti nupud, optimeeritud disain, mis on täielikult vastu muhkeid ja kukkumisi jne. IPhone 6s ENGIVE krahhikindla kaitseraua ümbrise märkimisväärsete funktsioonide hulka kuulub ekraani ja kaamera kaitsmiseks kõrgendatud paneel, paindlik TPU kasutamine, 95% kõrge läbilaskevõime jne.

 • Hind: 9,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

9. AILUN Soft TPU iPhone 6s kaitseraua jaoks

Kui soovite jääda palju väiksema eelarvega, on AILUN Soft TPU iPhone 6s kaitseraua kott tõenäoliselt parim kaitseraua kate. Nagu pildilt näha, katab ümbris teie iPhone 6s 360 kraadi (kuna sellega on kaasas 2 tasuta ekraanikaitset teie iPhone 6s jaoks) ja võite olla kindel, et kaitse laieneb seadme kaamerale ja ekraanile. Korpuses kasutatakse kaitseraua loomiseks standardset termoplastilist polüuretaankatet, tagakaane valmistamiseks kasutatakse põrgukest polükarbonaati. See kahekihiline kontseptsioon oleks kaitse seisukohalt suurepärane ja peame arvestama hindaga, mida peate maksma. Kuna sisemine kiht on valmistatud ühekordsest TPU-kihist, on korpus tavaliste kasutajate jaoks palju paindlikum. Kokku, arvestades hinda, on see tõenäoliselt parim.

 • Hind: 5,49 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

10. Toru iPhone 6s alumiiniumist kaitseraua korpus

TORU alumiiniumist ĂĽmbris iPhone 6-le on veel ĂĽks kahekihiline kaitseĂĽmbris, mida saate oma iPhone 6-de kaitsmiseks usaldada. Metallist kaitseraud – alumiiniumist – avaldab muljet kaitseteadliku kasutaja seisukohast, mis on selle iPhone 6s keskmise eelarvega kaitseraua kasutamise põhjus. TORU iPhone 6 alumiiniumkorpuse muude muljetavaldavate funktsioonide hulka kuuluvad hõlpsaks juurdepääsuks mõeldud metalliseeritud nupud, väljalõiked, mis aitavad teil ĂĽhendada peaaegu kõiki vajalikke tarvikuid, 0,9 mm huulte kaitsekate. See õhukese korpusega korpus annab teie iPhone 6-le seksika välimuse, mida paljud ĂĽtlevad. kliendid on põhjus, miks nad seda juhtumit armastavad.

 • Hind: 12,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

Noh, teie valik on valida sellest loendist oma iPhone 6-de jaoks parim kaitseraua kate, kuid rääkige kindlasti oma võimalustest pikemas perspektiivis.