Top 10 iPhone 6s Plusi, näokaasad, mida tasub osta

Kui tihti teie nutitelefon teie käest kukub? Kui päevas on liiga kõrge sagedus, on aeg mõelda nutitelefoni ümbrise toomisele, eriti kui olete juba seadme ostmiseks kulutanud varanduse. Kuna nutitelefoni ümbrised on saadaval nii kaitse kui ka stiili jaoks, peaksite oma seadmele ümbrise leidma, eriti kui soovite kaitset rasketes stsenaariumides. Näiteks kui viskate seadme alla 10 jalga või kui see on tugeva vihma või tolmu käes, võib teid kaitsta ainult tugev kaitsekott.

Samal ajal peate tagama, et kindel disain ei piiraks juurdepääsu nuppudele ja pordidele. Kui jõuame väiksemate, kuid suuremate seadmete, nagu iPhone 6s Plus, juurde, on vajadused muutunud enam-vähem vajalikuks; seda seetõttu, et terav löök iPhone 6s Plusi serva toob põrgu. Viimasel ajal oleme toonud teile nimekirja iPhone 6-de jaoks mõeldud top 10 juhtumitest. Täna tutvustame iPhone 6s Plusi juhtumite loetelu – loodame, et see aitab.

Valige oma iPhone 6s Plus jaoks parim kaitseraua kaitseĂĽmbris

1. Spenceri kristallselge iPhone 6s pluss kaitseraua ĂĽmbris

Alustame seda nimekirja Spigeni autode muljetavaldavate juhtumitega, nimele, millele saab tugineda nutitelefonide lisavarustuse osas. See on puhtalt läbipaistev korpus, nii et ärge jätke oma 6s Plusi tõelist ilu kasutamata. Läbipaistva kaitse väliskihis leiame jäiga polükarbonaadi, samas kui sisemine kiht on valmistatud termoplastilisest uretaanist, mis on väga elastne ja see muudab kaitseraua muljetavaldavaks. Seadme serval on iPhone 6s Plus-i jaoks mõeldud Spigeni kristallselge kaitseraua kaitseümbris õhupadjadega tehnoloogia, mis võib tilkade ja muude löökide ajal kasuks tulla. Muude iPhone 6s Plus korpuse funktsioonide hulka kuuluvad kõrgendatud vahelehed, räägitud nupud, suuremad väljalõiked ühendamise hõlbustamiseks ja õhem, helitugevuseta disain.

 • Hind: 11,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

2. POETIC Affinity Dual iPhone 6s pluss kaitseraua ĂĽmbris

Spetsiaalselt Apple’i iPhone 6s Plusi jaoks valmistatud autoĂĽmbris on segu jäigemast polĂĽkarbonaadist ja pehmemast TPU-st; kui esimene kaitseb seadme kere tolmu, mustuse, vee jne eest, on teine ​​piisavalt paindlik, et telefoni parimal viisil kaitsmiseks parimat kaitset saada. Kujunduse mugavaks muutmiseks kasutab POETIC X-FORM Poetic DNA-d. Korpus on läbipaistev isegi siis, kui see pakub seadme servadele servakaitset. TPU-st valmistatud kattest rääkides võib pind olla šokkide eemaldamisel väga tõhus, kuigi paksus on viidud miinimumini. IPhone 6s Plus’i POETIC Affinity Dual korpuse muud funktsioonid on: libisemiskindlad kĂĽlgkäepidemed hõlpsaks käsitsemiseks, sisemised sooned šoki edasijõudmiseks, ĂĽlestõstetud klapid ja juurdepääs kõigile vajalikele portidele.

 • Hind: 14,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

3. Toetab Hybrid Clear iPhone 6s plus kaitseraua ĂĽmbrist

Kui soovite oma iPhone 6s Plus muljetavaldava kaitse taset, säilitades samal ajal klassi perspektiivi, oleks hea valik SUPCASE Clear Hybrid iPhone 6s Plus kaitseraua ümbris. Ehkki sellel on tugevam ja pehmem TPU kaitserauakiht ning sitkem polükarbonaatkate optimaalseks kaitseks, hoiab see juhtum helitugevuse minimaalsena ja oleks sensatsiooniline hoida teie iPhone 6s Plus. TPU kaitseraud on optimeeritud, nii et te ei pea põrutuste ja põrutuste tõttu palju mõjutama. Peale selle on SUPCASE Clear Hybrid iPhone 6s Plus kaitseraua ümbrisel veel mõned muljetavaldavad funktsioonid. kuigi see pakub nuppude jaoks spetsiaalseid alasid, suurendades seeläbi kasutatavust, on kõrgendatud paneel hea, kui asetate oma iPhone 6s Plus tagurpidi.

 • Hind: 12,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

4. Spigen Gunmetal iPhone 6s plus kaitseraua ĂĽmbris

Spigeni Gunmetali seeriasse kuuluv Gunmetal iPhone 6s plus kaitseraua ümbris on suurepärane valik, kui vajate, et korpus oleks vastupidav ja kaitsev. Tuleb märkida, et see juhtum on korraga kallis variant. Korpus on varustatud tugevdatud kaitserauaga, mis on halvimal juhul üsna tõhus. Loomulikult koosneb topeltkiht kõvast polükarbonaadist ja termoplastilisest uretaanist elastsest kihist ning lisaks on süsinikkiust muster ja läikiv viimistlus, nii et teil on hea nakkuvus. Spigen Gunmetal iPhone 6s Plus kaitseraua ümbrise muude funktsioonide hulka kuuluvad suuremad väljalõiked, räägitud nupud, kõrgendatud huuled ja kaamera väljalõiked jne. Lühidalt öeldes on juhtum võimeline pakkuma kõrgetasemelist kaitset tavaliste tõkete ja kukkumiste eest isegi tasemel, kus hinnad on väga mõistlikud.

 • Hind: 34,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

5. i-Blason Armorbox iPhone 6s pluss kaitseraua kott

Veel ĂĽks suurepärane seadme kaitselahendus, i-Blason Armorbox iPhone 6s plus Bumper Case, on saadaval suhteliselt taskukohases hinnaskaalas. Kuna see on spetsiaalselt loodud iPhone 6s Plus jaoks, võite olla kindel, et teil on juurdepääs kõigile pordidele, kõlaritele, nuppudele jne. Täpselt nagu nupud, tunnete ka sujuvaid klahve vajutades elegantset tunnet. Pange tähele, et i-Blason Armorbox iPhone 6s Plus kaitseraua korpus on varustatud sisseehitatud ekraanikaitsega, kahjustuste korral ja kaitsekiht koosneb kahest materjalist – kaitseraud on elastne TPU ja väliskest on polĂĽkarbonaatkattega. Lisaks täiustab punktiirne paigutus TPU sĂĽdamikku, et suurendada löögi neeldumist. Parim omadus, mille sel juhul leidsime, on täielik ĂĽhilduvus kõigi sealsete iPhone 6s Plus funktsioonidega.

 • Hind: 14,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

6. JETech Fortaleza iPhone 6s Plus kaitseraud

Integreeritud ekraanikaitsega teie iPhone 6s Plusi jaoks on JETech Fortressi iPhone 6s Plus-i kaitsekarp hea valik, kui lisaks seadme käsitsemise hõlbustamisele peate omama ka klassi parimat kaitset. Enne selle korpuse installimist peate praegusest ekraanisäästjast lahti saama. Kui projekteerimisest ja ehitusest rääkida, siis korpus põhineb kaheosalisel põhimõttel ning kaitseraud ja konstruktsioon on nii tõhusad, et taluvad kukkumisi isegi 10 jala kõrguselt. Rääkides kaasasolevast ekraanikaitsest, pakub see loomulikku puutetunnet, pakub kaitset isegi tavaliste takistuste, näiteks mustuse, õli, tolmu jms eest. Kui kõik need funktsioonid ja korpuse kopsakas hinnasilt pole teile mõistlikud, peaksite vaatama ja saate teada, miks me ütleme, et see on parem.

 • Hind: 14,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

7. Ringke Fusion Clear iPhone 6s plus kaitseraua ĂĽmbris

Ringke Fusion Cleari iPhone 6s Plus ĂĽmbris on saadaval taskukohase hinnaga ja läbipaistev ĂĽmbris pakub muljetavaldavat valikut funktsioone. TPU-s toodetud kaitseraud on uuendatud Active Touchi tehnoloogia abil ja tagab seega juurdepääsu sadamatele, nuppudele, kõlaritele jne. Peale ukse juurdepääsu on tolmukate. Niisiis, kui te seda ei kasuta, saate katte abil veenduda, et tolm ei mõjutaks teie iPhone 6s Plus’i. Muide, kui ostate Ringke Fusion Clearilt iPhone 6s Plus kaitseraua ĂĽmbrise, on teil soovitud korpuse kohandamiseks tasuta HD-ekraanikaitse ja ka DIY-mudel. Muud funktsioonid on spetsiaalne tihe käepide, kahekordne korpus, lihtsam juurdepääs nuppudele jne. Ja kliendil on selle juhtumi kohta erakordne arvamus.

 • Hind: 12,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

8. AILUN karastab iPhone 6s kaadrist pluss rikkaliku ĂĽmbrisega

AILUN karastatud raamiga kaitseraua kaitseĂĽmbris iPhone 6s Plus on selles nimekirjas kõige taskukohasem ĂĽmbris, kuid pakub mitut muljetavaldavat funktsiooni koos kasutusmugavusega. Kui servadele on lisatud pehme TPU, siis raami täiesti läbipaistva tagakĂĽlje tugevdatud disain lisab pikaajalist tootlikkust. Mis puutub seadme kere korpusesse, siis muutub disain poolläbipaistvaks ja lisaks on veel mitmeid funktsioone. Näiteks on sellel kaamera ja ekraani jaoks kõrgendatud huul, nii et saate seadme paigutada nii, nagu soovite. Muide, väliskest on kõvem polĂĽkarbonaat, millel on ka ultraviolettviimistlus – hĂĽvasti sõrmejälgede, kriimustuste, määrdumiste jms. LĂĽhidalt öeldes võib AILUN karastatud raamiga iPhone 6s Plus kaitseraud pakkuda teile ĂĽlemaailmset kaitset väga erinevate nurkade alt.

 • Hind: 4,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

9. OtterBox Defenderi seeria iPhone 6s pluss kaitseraua ĂĽmbris

OtterBoxi Defenderi seeriast on see juhtum hea valik, kui olete valmis maksma kõrge kaitse eest rohkem. OtterBox Commuter seeria iPhone 6s Plus-i korpus on mitmekihilise disainiga, mida ettevõte on sõjalisel tasandil piisavalt testinud, et tõestada vastupidavust ja vastupidavust. Lisaks on korpusel üheaastane garantii, juhul kui teil on sellega probleeme. Lisaks on korpuse servad optimeeritud löögi minimeerimiseks koos paljude muude funktsioonidega. Mõned neist funktsioonidest on: sisseehitatud ekraanikaitse, kolmekordne kaitse, uksesulgurid tolmu kaitsmiseks, kabuur. Väärib märkimist, et karp kasutab kaitseraua ja välimise kihi loomiseks sünteetilist kummi ja polükarbonaati. See on saadaval musta, liustiku ja Hibiscus Frost värvivariantidena.

 • Hind: 59,95 dollarit
 • Kust saab osta: OtterBoxi ametlik pood

10. OtterBox Symmetry seeria iPhone 6s pluss kaitseraua ĂĽmbris

See on teine ​​OtterBoxi juhtum, mis toob esile ka graafilise disaini ilu. Isegi kui see juhtum töötab OtterBoxi tehtud standardsete testidega hästi, pole see mõjutanud selle õhukust ja saate kasutada ümbrist nii, nagu oleks see seadme väike kiht. Komplektis pole ekraanikaitset, kuid OtterBox Symmetry iPhone 6s Plus Bumper seeria avaldab tõelist muljet, kui jõuame kukkumiskaitse juhtumite juurde, samuti kaitse kriimustuste eest koos muude levinud takistustega. Peale kaitseraua lisavad kerele veidi turvalisust kõrgendatud servad. Seda taskuümbrist on saadaval erinevates mustrivariantides, näiteks Penstrips, Under My Skin, Graffiti jne.

 • Hind: 49,95 dollarit
 • Kust saab osta: Ametlik OtterBoxi pood

Millise kaitseraua korpuse valiksite lisaks nimetatud juhtumitele oma iPhone 6s Plus jaoks? Me tahame teada.