Toptal: platvorm, mis ühendab vabakutselisi ja ettevõtteid, et hõlbustada värbajate ja kandidaatide tööd

Vabakutseline töö on muutunud paljude jaoks üheks võimaluseks, kuid mõnikord võib töö leidmine olla katsumus. Selle probleemi lahendamiseks on veebileht Toptal, veebiplatvorm, kus erinevate valdkondade spetsialistid näitavad oma potentsiaali, samal ajal kui ettevõtted saavad palgata.

See võrk on eksklusiivne ainult tarkvaraarendajatele, disaineritele, finantsspetsialistidele, tootejuhtidele ja projektijuhtidele. Kuidas saavad ettevõtted ja spetsialistid aga värbamist ja värbamist hakkama?

tek Toptal “data-title =” tek Toptal – Toptal: platvorm, mis ĂĽhendab vabakutselisi ja ettevõtteid, et hõlbustada värbajate ja kandidaatide tööd – SAPO Tek “> Toptal Tech

Kui olete vabakutseline, peate kõigepealt kandideerima, kuna just platvorm määrab teatud kriteeriumide alusel saidil registreeritud spetsialistid. Kui taotlus on heaks kiidetud, ilmub veebisaidil profiil ja Toptal suunab kandidaate saadaolevatele pakkumistele, sõltuvalt iga ettevõtte huvidest.

Platvormi andmetel võtab värbamisprotsess veebisaidi kaudu keskmiselt kuni kolm nädalat, kuigi tegelikult võib töötaja palkamine kesta üks kuni neli kuud. Airnbnb, NetApp ja Shopify on mõned ettevõtted, kes toetuvad nendele platvormidele spetsialistide palkamiseks oma meeskondadesse.

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos