Toshiba pakub koju pilvemälu

Toshiba turustab Portugalis kodukeskkondade pilvesalvestussüsteemi Stor.e Cloud. Selle panusega usub Jaapani ettevõte, et kui on Interneti-ühendus, saab see ühendada füüsilises üksuses kõige parema salvestusruumi ja juurdepääsu failidele.

Salvestuskeskus on saadaval kahes formaadis: 2TB 169 eurot ja 3TB 209 eurot. Seade toimib nagu tavaline kõvaketas, mille eripära võimaldab kaugjuurdepääsu salvestatud andmetele. See on lahendus, mis toimib ka väikese eraserverina, mida kasutaja saab oma äranägemise järgi hallata.

Haldusprogramm on Canvio Home Software, mille on välja töötanud ka Toshiba. Salvestatud andmete turvalisus toimub paroolide kaudu, kuid kuna tegemist on privaatse pilvega, on Interneti-ühenduse paroolidega seotud teine ​​kaitsetase.

STOR.E CLOUD

Juurdepääsu Stor.e Cloudile saab teha Windowsi, Maci, iOSi ja Androidi seadmetest ning see on ühine punkt, mis võimaldab ühendada erinevaid kodus kasutatavaid ökosüsteeme, võimaldades faile samas keskkonnas jagada. Seda tüüpi ladustamine võib rahuldada ka väikeettevõtete vajadusi.

Toshiba räägib “kaitstud digitaalsest keskkonnast”, mis võimaldab muusikat, filme voogesitada ja pilte nutitelefoni, arvutisse või tahvelarvutisse alla laadida. Suur eelis on “enesekindluse ja rahulikkuse edastamine majas oleva teabe kaitsmiseks”, öeldi Iberia Toshiba turundusdirektori Jorge Borgesi avalduses.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi