Toshiba üritab teleturul jõuda kolmandale positsioonile
RAÄŚUNALNIK

Toshiba üritab teleturul jõuda kolmandale positsioonile

Toshiba on Portugali telemüügis praegu neljandal kohal, garanteerides turuosa 5%. Tootja on pühendunud mujal hõivatud kolmanda koha saavutamisele ja eesmärgi saavutamisele on ettevõtte strateegias erineva suurusega telerid, millel on mitmekesine tehnoloogia ja kõige erinevam hind.

2013. aasta esimeses kvartalis müüsid Jaapani tehnoloogiaettevõtted Portugalis umbes 10 000 seadet, mis vastab eelmise kvartali müügile. Eelmisel aastal müüdi ligi 40 000 telerit.

Teleala tarbekaupade juht Ana Paula Martins tunnistas vestluses TeK-ga, et kolmanda koha taastamise eesmärk sõltub paljudest teguritest. Majanduskriis ja turu kokkutõmbumine pole aidanud, peale selle, et Toshiba võitleb endiselt häbimärgiga, et sellised kaubamärgid nagu Samsung ja LG pakuvad parimaid telerilahendusi.

2012. aasta muutus teiseks aastaks, kui telesegmendi konkurentsi tingis veel üks tegur: valged kaubamärgid, mis vastutasid väidetavalt 30% müügist riigi territooriumil.

Mis puudutab viimase kvartali kõige nõutuma varustuse omadusi, siis pole kahtlustki: 22-tollised ja 32-tollised telerid olid kommertsedu. Ana Paula Martins toob välja, et on ka teisi suundumusi, mis hakkavad tugevnema, näiteks nõudlus 42-tolliste või suuremate ekraanide järele ning kasvav nõudlus 17- ja 19-tolliste telerite järele.

Relvad

LED-teler koos DVD, Smart TV, Ultra HD, Full HD, HD Ready või 3D on mõned funktsioonidest, mis hõlmavad erinevaid lahendusi, mida Toshiba pakub või pakub.

W1 W2

Kõige tavalisemad ja odavamad kaubamärgid W1 ja W2 on juba müügil. L4-, L6- ja L7-seeriad on saabumas lähipäevil ja nädalatel, mida iseloomustavad peamiselt Inteli ühendusvõimalused nagu HDMI, MHL, Wi-Fi ja traadita ekraani tehnoloogia.

Seeria L

Saadaval suurustes 32–58 tolli – olenevalt vahemikust – on kõik telerid varustatud Toshiba Cloud PT, operatsioonisĂĽsteemi ja nutiteleri seadmete kontseptsiooni toetava liidesega.

Alates 58 tollist on L9 seeria, mida esitletakse kui tootjavalikut. Eristavaks teguriks on hind – kolm tuhat eurot 58-tollise mudeli eest, mis tõuseb 84-tollises versioonis kuni 15 tuhande euroni -, Ultra HD ekraani eraldusvõime ja Cervo 4K protsessor, see koosneb kuuest sĂĽdamikust ja tagab kogu pilditöötluse. Ultra HD on saadaval augustis.

Ultra HD

Televisiooni hinnad varieeruvad madalamate vahemike – W1 ja W2 – vahemikus 250 eurot ja võivad keskmises ja kõrgemas vahemikus ĂĽle 32 tollise versiooni ulatuda kuni mitmesaja euroni: 449 eurost 1599 euroni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi