Toshiba värskendab sülearvutite ja telerite seeriat

Nagu täna kombeks, on Toshibal lähinädalate jooksul Portugali poodidesse saabumas uus sülearvutite ja telerite sari, kusjuures erilist rõhku pannakse uutele Inteli protsessoritele ja toodete ümberkujundamisele, aga ka 3D-funktsioonidele.

Ettevõte, mis juhtis 2011. aastal Portugali kaasaskantavat turgu 20% -lise osakaaluga, jätkas investeerimist innovatsiooni ja disaini kui võimalust võita tarbijaid ning demonstreeris 12 uut mudelit, mis hõlmasid erinevaid segmente, alates Satellite L-st kuni Satellite P ja Qosmio.

Põhineb uue põlvkonna Intel Ivy Bridge protsessoril, kuid mõnede AMD protsessoreid kasutavate mudelite puhul jõuab uus sülearvutite seeria kauplustesse selle kuu lõpus või mai alguses. Inteli kiipide turule toomise viivitamine tingib uute mudelite üksikasjalikud omadused ja hinnad, mis selguvad alles lähetuskuupäevale lähemal.

Satellite L-liini sees on kolm uut mudelit L830, L850 ja L855, mille ekraani mõõtmed on vahemikus 13,3–15,6 tolli ja erinevad värvid ning metallist viimistlus.

Pildi nimiQosmio meelelahutus- ja mänguseerias on ka uus mudel X870, mis säilitab julge disaini ja punased aktsendid, mis on eelmise põlvkonna sellest sülearvutite komplektist eristanud. Lisaks Inteli neljatuumalisele protsessorile on uuel sülearvutil 16 GB DDR3 RAM ja 17,3-tolline Full HD ekraan koos nelja Harman Kardani kõlariga.

Satelliit P-seerias teatas Toshiba ka uuest mudelist P855, mis on selles reas esimene, mis võimaldab 3D-pilte vaadata ilma prille vajamata. Pidage meeles, et Toshiba on turule toonud 3D-vormingus sülearvutid, kuid see sobib Qosmio sarjaga.

Pildi nimi

Toshiba loodab sellel kvartalil avaldada professionaalsegmendi jaoks uue sülearvutite seeria, mis järgib samu juhiseid, mille ta on kujundanud tarbijamudelitele, võttes kasutusele uued Inteli protsessorid ja uued kujundused, ütles ettevõtte TeK-le TeKi turundusdirektor Jorge Borges.

Küsimuselt tahvelarvuti kohta tuletas Jorge Borges meelde, et Toshiba käivitas äsja Portugalis AT200, mida on juba IFA-l esitletud, ning et lähikuudel on uudiseid rohkem, seda enam, et see on valdkond, kuhu ettevõte investeerib ja kuhu ta loodab saada Windows 8 väljaandmisega rohkem varasid.

Teleri jaoks ĂĽhenduvus ja 3D

Telekanali ülevaade tõi Portugali turule 27 uut toodet, millest kolm olid Blu-ray mängijad. Lisaks esimese prillideta 3D-teleri turustamise alustamisele panustavad uued seadmed peamiselt disainile ja ühenduvuse tugevdamisele, aga ka innovatsioonile.

Ligikaudu poolel Toshiba uuest seadmete reast on ĂĽhendatud TV funktsioon, see toetab Wi-Fi ja DNLA ĂĽhendusi ning 11 mudelit on valmis Inteli WiDi tehnoloogiaga ĂĽhenduse loomiseks, ehkki pĂĽsivara uuendus eeldab, et see oleks saadaval juunis.

Prillideta 3D-prillid Toshiba ZL2 on tootesarja täht ja võimaldab vaadata 9 sõltumatut positsiooni (või 9 vaatajat), mis suurendab 3D-filmide vaatamise mugavust võrreldes eelmise põlvkonnaga, piirates võimalike asendite arvu kolmekordse pildikvaliteedi saamiseks. mõõtmed.

Pildi nimi

Uues telerite reas on ka mudelid, millel on aktiivne 3D ja passiivne 3D, täiustatud funktsioonidega, mis ulatuvad väiksema ekraaniga (alates 23 tolli) ja madalama hinnaga mudelitega.

Jorge Borges juhib tähelepanu sellele, et viimase kuue kuu jooksul on Toshiba suutnud GfK andmetel säilitada Portugali telemüügis kolmanda positsiooni ning ettevõte kavatseb jätkata kihlvedude tegemist kõrg- ja kõrgtehnoloogiliste toodete pakkumise strateegia üle, kuid tegeleda ka madalamate vahemike, kohtadega Võite pakkuda madalamaid hindu kvaliteedi ja usaldusväärsusega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees