Toshiba värskendab Windows 8 panust 8-tollise tahvelarvutiga

Toshiba värskendab Windows 8 panust 8-tollise tahvelarvutiga

Pärast eelmise aasta esimese Windowsi tahvelarvuti turule toomist on Toshiba nüüd taas turul ja Iberia operatsioonide turundusjuht Jorge Borges ütles TeK-le, et ootused on väga positiivsed.

“Encore on pigem arvuti taskus ja mitte lihtsalt üks teine“ Windowsi tahvelarvuti ”. On oluline, et inimesed mõistaksid kasutamise eeliseid, mida on võimalik saada ühe sisselogimisega, kus definitsioone ja dokumente on lihtne jagada, eriti neile, kellel on juba Windows 8 arvuti ”, ütles Jorge Borges IFA-s TeK-le.

5. Moosese raamat

Encore’il on 8-tolline formaat AutoBrite LCD-ekraaniga ja see on saadaval neljandas kvartalis, võib-olla novembris, tuues eelinstallitud Windows 8.1 ning Office Home & Student 2013 uued versioonid. Tahvelarvutil on mitu sideporti, mis täiendavad seda funktsiooni ja mis võimaldavad ĂĽhendada mikro-HDMI-pordiga väliste ekraanide ja muude mikro-USB-seadmetega.

“Ehkki kasutame Androidi, ootame Excite mudelit juba Portugalis mĂĽĂĽgil, kuid ootame Microsofti turule tahvelarvutit, mis võib olla arvutikaaslane ja see on Toshiba väga tugev panus,” ĂĽtles turundusjuht.

See mudel maksab 32 GB versioonis umbes 300 eurot, kuid saadaval on ka 64 GB versioon, mille hind on veel välja selgitamata.

Lisaks tahvelarvutitele käivitas Toshiba IFA-s ka 11-tollise sülearvuti, mis põhineb netbooki kontseptsioonil, mis põhineb teisaldatavusel ja hinnal, lisab jõudlust ja terviklikku Windowsi operatsioonisüsteemi. Toshiba Satellite NB10 on saadaval kahes versioonis, üks puutetundliku ja teine ​​traditsioonilise ekraaniga ning puutetundliku ekraaniga versioon maksab umbes 399 eurot.

Satelliit NB10

“See on formaat, mida me säilitame, eriti selleks, et jätkata netiraamatute edukust Portugalis. Kasutajad otsivad pidevalt kaasaskantavat ja kõigi sĂĽlearvuti funktsioonidega mudelit, samuti täielikku klaviatuuri, kuid taskukohase hinnaga, ”kinnitab Jorge Borges.

Samuti väärib märkimist hübriid Satellite W30t, mis on saadaval kahes versioonis: Inteli protsessoriga ja Atomiga. Toshiba on hübriidi osas taas oma mudelit muutnud ja sellel uuel satelliidil on ekraan, mis ulatub välja klaviatuuri toest, jagades akutugevuse nende kahe vahel. Koos kaaluvad nad üle 2,5 kg, kuid ka tahvelarvuti ise tunneb austust, umbes 1,5 kg, mida õigustab 13-tollise ekraani suurus.

Satelliit W30

Hinnanguliselt on AMD-mudeli hind 649 eurot ja Inteli 749 eurot ning see jõuab Portugali turule novembris.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi