Tracktion 7 digitaalse heli tööjaama saab alla laadida tasuta

Ettevõtte Tracktion tarkvara on saadaval tasuta allalaadimiseks võimsa mitmeplatvormilise digitaalse heli tootmise tööriista või inglise keeles “Digital Audio Workstation” (DAW).

Kui otsite tarkvara heli tootmiseks aadressil DAW Seda 7. pealkiri on selleks suurepärane vahend. Suurepärane programmi alternatiiv Julgus See on Vaim.T7 DAW (või 7. pealkiri) käivitas oma esimese versiooni 2016. aastal 59 USA dollari eest ning sai erimeediumilt väga hea vastuvõtu ja sai pakutava toote kvaliteedi eest mitu auhinda. SEE T7 DAW see on vabavara (ja mitte avatud lähtekoodiga) ning et kui vajate täiendavat pistikprogrammi ja tuge, mida pakub otse ettevõte, peate selle eest maksma, kuid kui vajate, pakuvad nad seda foorum abi saamiseks pluss a KKK Linuxi jaoks.

Platvormi kättesaadavus

See on mitmeplatvormiline ja sellel saab kasutada Linux (Ubuntu, rahapaja ja derivaadid), RaspBerry PI, macOS ja Windows. Selle liides on ühepaaniline (üksikpaneel), mille eesmärk on muuta see dünaamilisemaks ja kiiremaks segamiseks ja salvestamiseks, kuidas korrigeerimisi, efekte ja muud rakendada piiramatutele radadele, kasutades lihtsalt lohistamist.

Veel üks hea asi, mille nad on kinnitanud, on see, et tasuta versioonil pole tasulise versiooni suhtes mingeid piiranguid. Selle käitamiseks versioonis Linux (Ubuntu, piparmündilehed ja derivaadid) Teil on vaja 2 GHz Intel Core i5 protsessorit ja vähemalt 4 GB RAM-i, kuid soovitatav on 8 GB RAM.

Selle allalaadimiseks peate minema veebisaidile Jälgimine Tarkvara ja tehke kiire registreerimine, et nad saaksid teile saata lingi, kust saate alla laadida programmi .deb-vormingus, ja pärast neid samme saate oma programmi avamiseks ka oma programmi aktiveerida, kasutate sisselogimist ja parooli, mis on tehtud eelmisel saidil. Professionaalse tarkvara omamise eest õiglane hind.

Ma arvan, et on väga lahe, kui selle professionaalse helitootmise turu jaoks on rohkem alternatiive, ja seega demonstreerida, et Linuxi platvorm on selleks otstarbekas sõiduk.

Kuid öelge kommentaarides, kas olete tööriista kasutanud või proovite selle “tugevust”. ? Tugev kallistus ja kohtumiseni hiljem.