Traditsioonilised telerid kaotavad nutitelefonide ja tahvelarvutite toite

Traditsioonilised telerid kaotavad nutitelefonide ja tahvelarvutite toite

Tarbijad näevad oma naabruskonnas televiisorit üha vähem, eelistades seda teha teiste seadmete kaudu, mis viib seadmete müügi vähenemiseni.

Järeldus pärineb Accenture’ist, mis põhineb CES-iga avaldatud uuringute tulemustel, mis algasid täna Las Vegases ja mis näitasid, et antud nädalal telesaateid vaadanud vaatajate arv on langenud 2010. aastal registreeritud 71% -lt 48% -le.

Samamoodi on küsitletud tarbijate protsent, kes kavatseb järgmise 12 kuu jooksul telerit osta, vähenenud 35% -lt 32% -le.

Teleri ostmisel kõige olulisemate muutujate hulgas mainiti kõige sagedamini hinda (55%), millele järgnes kõrglahutusega tugi (42%). Ainult veerand vastanutest nimetas uue teleri ostmisel oluliseks funktsiooniks 3D-funktsionaalsust, samas kui veel 25% eelistaks Interneti-ühenduse võimalust.

Accenture’i analĂĽĂĽs näitab muid tarbimisharjumuste andmeid, nimelt liikumisharrastajate arvu kasvu, kusjuures 53% vastanutest väitis, et neil on nutitelefon, kui 2010. aastal oli see protsent 28%. Inimeste protsent, kellel see on tablett tõusis 2011. aastal kaheksalt protsendilt 12 protsendile.

Ostukavatsus kinnitab mobiilsidesektori buumi, kusjuures 27% vastanutest tunnistas, et neil on plaan osta nutitelefon (võrreldes eelmises uuringus registreeritud 24% -ga) ja / või 16% teatas samast kavatsusest, kuid mitte tablett (kahekordne 2010. aastal registreeritust).

Nutitelefonid ja tablett kasutatakse ĂĽha enam meelelahutusliku sisu “tarbimise” seadmena, 44% sellest sisust tablett Tegema Voogesitus aastal keskmine ja 43% rakenduse vähemalt kord nädalas allalaadimise eest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé