TRANSFORM valib rahvusvahelise sotsiaalse innovatsiooni konkursi käivitamiseks Portugali platvormi

TRANSFORM soovib leida ideid, mis vastavad arengumaade madala sissetulekuga leibkondade vajadustele, aastaks 2025 hõlbustada juurdepääsu toodetele ja teenustele, mis on näidanud, et nad võivad parandada Aafrika alam-Aafrika Vabariigis 100 miljoni inimese tervist, toitu, keskkonda või heaolu. Sahara ja Lõuna-Aasia.

Projekte saab esitada haldustarkvara Exago Open kaudu kuni 5. juunini ning peab olema tõestatud, et see on rahaliselt elujõuline ja jätkusuutlik. Valitud ideed saavad TRANSFORM-i rahalist toetust kuni 300 000 naela ja isikupärastatud ärituge.

Algatus keskendub kolme väljakutse eesmärkidele: toodete tarnimine raskesti ligipääsetavatesse maapiirkondadesse, näiteks Nigeeriasse ja Etioopiasse, pakkudes võrdselt madala sissetulekuga linna- ja maakogukondi Sahara-taguses Aafrikas ja Lõuna-Aasias ning suurendades teadlikkust joogivee nõudlusest. mida on Lõuna-Aasia maapiirkondades hajutatud kodudes tarbimiseks taskukohane.

2015. aastal Unileveri ja DFIDi asutatud TRANSFORM toetab 19 projekti ĂĽheksas riigis ja praeguseks on sellest partnerlusest kasu saanud enam kui 400 000 inimest.

Selle aasta alguses kasvasid algatuse rahalised kohustused arengumaades projektiideede toetamiseks 10 miljonilt 40 miljonile naelale (umbes 45 miljonit eurot).