Treenige oma aju väljakutsuvate kognitiivsete mängude kaudu

On mitmeid puslemänge ja minimänge, mille eesmärk on stimuleerida inimese kognitiivseid võimeid. Luminosity veebisait ühendab umbes 25 ajutreeningu väljakutset, mis on omamoodi “virtuaalse treeneri” vormis. Pärast registreerimist esitatakse kolm kognitiivset mängu, mida kasutatakse kasutaja lähtepunkti arvutamiseks.

Üldiselt on mäng rühmitatud kolme valdkonda, näiteks paindlikkus, näiteks värvide sobitamise väljakutse, sõnade tähenduse ühendamine värvidega. Paberil on see lihtne väljakutse, kuid stopperiga stress suureneb ja just sel juhul testitakse kasutajat.

tek heledus “data-title =” tek heledus – treenige oma aju keeruliste kognitiivsete mängude kaudu – SAPO Tek “> helendustehnoloogia

Teine arenguvaldkond on kasutajate mure ja väljakutse rongiliinidega manipuleerida, et masinad õigesse jaama viia. Lõpuks viiakse läbi mälutesti, mille käigus peate meeles pidama ruutude värviliste ruutude õigeid positsioone.

Kõigile saadaolevatele tegevustele ja kognitiivsetele tööriistadele juurdepääsu saamiseks peate oma konto täiendama igakuise tellimiskavaga.