Tripsy Brasiilia rakendus korraldab teie reise ja pakub isegi näpunäiteid marsruutide kohta

Tunne reisima saabumine on üks parimaid, mis teil olla saab; teiselt poolt võib reisimisega seotud asjade korraldamine olla väga keeruline.

Piletid, hotellibroneeringud, autorendid, ekskursioonide piletid ja paljud muud aspektid salvestatakse teie e-posti aadressile, juhuslikele kontodele Internetis või traditsioonilisema puhul kaustadesse, kus on trükitud dokumendid.

Ă•nneks pakuvad mitmed rakendused selle ĂĽlesande lihtsamaks ja automaatsemaks muutmist.

Brasiilia rakendus Tripsy oli ĂĽks neist – ja tal olid ikka teised suurepärased kaardid.


Tripsy-rakenduse ikoon

Erinevalt teistest sarnaste ettepanekutega tööriistadest, näiteks Google Trips, kasutab Tripsy rohkem, ĂĽtleme, käsitsi lähenemist – see tähendab, et teil pole kohati hirmutavat tehisintellekti kogu aeg meeletult teie e-kirju ja veebikontosid skannimas, et teavet automaatselt hõivata.

Siia sisestate ise oma reisiteabe, lisades “sĂĽndmuse”, milleks võib olla lend, hotelli broneerimine, ekskursioon, restorani broneerimine, autorent või mis iganes.

Eelis, välja arvatud privaatsus, on see, et saate salvestada kõik tegevused, isegi need, mis on omandatud või plaanitud täiesti võrguühenduseta.

Lisaks pakub Tripsy eksklusiivseid reisinõuandeid.

Sihtkoha konfigureerimisel annab see teile valiku mitmest huvipunktist kohast, juba koos põhikirjelduse, veebisaidi ja kontakttelefoniga; puudutusega saate selle lisada oma reisikuupäevadesse.

Rakenduse liides on väga lihtne, avakuval on kõigi tulevaste reiside loend (igaĂĽhele loendur); Ăśhte neist puudutades kuvatakse kõigi ajastatud sĂĽndmustega ajaskaala – nende vaatamiseks või muutmiseks lihtsalt puudutage neid.

Tripsy on App Store’is tasuta saadaval, kuid sellel on versioon Premium, tellides (R $ 3 kuus või R $ 30 aastas), mis võimaldab registreerida mitu reisi, võimaldab iCloudi kaudu marsruudi näpunäiteid ja sĂĽnkroonimist, nii et saate oma andmetele juurde pääseda igas seadmes.

Tasub proovida!