Troonide mängu analĂĽĂĽs 6 Ă— 03 jagu: “Oathbreaker”

Vaadake meie ülevaadet Game of Thrones S06E03: Oathbreaker, lubaduste murdja. Branil on veel üks nägemus minevikust ja Castle Blackis toimuvatest asjadest

Troonide mäng Ned Stark S06E03

Kui kuuenda hooaja kolmanda osa teaser treiler Troonide mäng ilmus, fänniteooria hakkas kehtima, tuttav “R + L = J”, mis peaaegu kinnitust leidis, kui mitte selleks Kolmesilmne vares (Max von Sydow), mis lõikab Brani H-tunnil mineviku vaatenurgast…

Sarja kolmas osa nimetatakse Õigusrikkujad, Lubaduste murdja teeb vabatõlkes edusamme olulistes tuumades ja toob tagasi tegelased, kes on puudunud alates kolmandast hooajast, kuid lubab paljastada ka võimalikud „lubaduste murdjad“, mis sõltuvad teie vaatenurgast. Niisiis, Troonide mäng on endiselt väga lõbus.

arya-spoiler-meemid

Jaga algab Must loss, kuid jätame selle viimaseks. Sam, Goiva See on Väike Sam ilmus uuesti ja oli laeval, kuhu ta sõitis Kindlus, kus Sam kavatseb olla Inimesed, tema sõnade järgi aidata Jon Snowd, kui ta teda vajab. Kuid ta ei teadnud, et Jon suri ja lahkus.

Kliid See on Kolmesilmne vares oli Torre da Alegrias, kus Lyanna Stark on pärast röövimist, nagu ametlik lugu, poolt Rhaegar Targaryen. Seal nägi Bran oma isa nägu Ser Arthur Dayne, tuntud kui Mõõk da Manha, suurim teerajaja Ned Stark oli näinud ja väidetavalt selles lahingus alistanud.

Kuid Bran nägi, et tema isa, lugupeetud Ned, ei olnud Arthurit alistanud ilma Howland Reedi abita, kes pussitas Hommikumõõga selga, enne kui Ned surmava löögi andis. Tegelikult oli Ned väga lugupeetud mees, kuid ignoreeris tol ajal oma au õe päästmiseks.

Kui Ned Lyanna nägemiseks torni ronib, lõikab Crow Brani ära, kes kutsub oma isa tagasi, kes tagasi vaatab. Kas Ned kuulis Branit või tuult? Ja kõigi fännide kurvastuseks tuleb kinnitada teooriat, et Jon Snow on Rhaegari poeg ja Lyanna (R + L = J), veel üheks episoodiks.

Daenerys saabub Vaes Dothrak, kuhu ta peaks jääma, kuna ta on traditsioone järgides Khali lesk, kuid me juba teame, et ta ei ela seal hea meelega ja kes teab, et tema draakonid ilmuvad appi. Varem välja tulnud treileris nägime ühte draakonit, võib-olla Drogoni linna kohal lendamas ja see tundub Vaes Dothrak.

Sisse Meereen, Varies ta saab teada, kes toetab Harpiesid, ja lõpuks saame teada, kes on tema “väikesed linnud”, räägib ta palju.

Qyburn ja Varys linnud

Pinge Cersey ja High Sparrow vahel kasvab ja nende vahel on sõda peatselt käes ning kuningas Tommen, nagu alati, on ebakompetentne ja ebaefektiivne ning peab selles vastasseisus olema üsna varsti ema nukk.

Arya, teisisõnu, “tĂĽdruk”, näis olevat oma treeningu lõpetanud ja uuesti vaadanud. Hilisemates osades peaks olema rohkem tegevusi, mis hõlmavad tĂĽdrukut mitmel missioonil.

LĂĽhidalt, Starkid on tõestus ja kõik näivad hästi läbi saama: Sansa Brienne’iga, kuna see oli kaitstud, sai Arya trennis hästi hakkama, Jon Snow tuli tagasi elama, Bran lõpetas trenni, aga ja väike Rickon?

Ta on tagasi tulnud, kuid nüüd peavad tema kannatused algama. Poisi saatis Smalljon Umber Ramsey jaoks koos metsasega, kes kaitses teda koos Ricky Wolfi Shaggy Dogi toetusega, kui preemia Boltoni perekonnale Umberiga võitluses metslaste vastu, kuid midagi huvitavat.

Umber on alati olnud Starkile lojaalne ja “Põhja mäletab”, nagu me seda teame, seega jääb kĂĽsimus Kas Smalljon Umber on episoodimurdja või on see Jon Snow?

Lumetõus, rääkis Ser Davose ja Melissandre’iga, ĂĽtles Melissandrele, et ta ei peaks surres midagi nägema, ega mõistnud, miks ta tagasi tuli, kuid sellegipoolest täitis ta oma reeturite karistuse, jättes seejärel Jumala käskija ametisse. Dolorous Edd ja lahkus patrullist. “Minu patrull on läbi“Ăśtles Jon.

Kas Jon Snow võitleb nüüd põhjas Boltoni vastu?Kas Jon Snow võitleb nüüd põhjas Boltoni vastu?

Et neid ei lubataks kõhkleda ega neid edasi toita, pidi patrulli vande teda surnuks teenima.

“Öö langes ja nĂĽĂĽd algab mu kell. See ei lõpe enne minu surma. Ma ei võta naist, ma ei oma maad, mul pole lapsi. Ma ei kanna krooni ega võida hiilgust. Ma elan ja suren oma ametikohal. Ma olen pimedas mõõk. Olen seina valvur. Mina olen tuli, mis põleb kĂĽlma eest, valgus, mis koidab, trompet, mis äratab magavaid, kilp, mis kaitseb inimriiki. Annan öövalvele oma elu ja au, selleks õhtuks ja kõigile järgnevateks öödeks. “

Kui Jon Snow sureks, poleks tal vaja enam oma lubadustele truu olla? Nüüd on ta vaba ja tal tuleb palju tööd teha, kui ta saab teada, mida Ramsay oma kodus Põhja-Koreas tegi.

Kes murdis oma lubadust, Ned mehe häbiväärse mõrva eest, Smalljon Starki maja reetmise eest või Jon Snow öise patrullist lahkumise eest!