Troonide mängu: kodu 6 × 02 osa analüüs

Vaadake meie Troonide mängu 6 Ă— 02: kodu ĂĽlevaade. Arya kohtub Jaqen H’ghariga, Ramsey tapab rohkem inimesi ja Melissandre ĂĽritab Jon Snowi päästa.

Ülevaate Troonide mäng 6x02

Seda analüüsi ei saa algatada, kui see ei tähista oma tagasitulekut Jon Snow! JAH! Ta elab käe peal Melissandre, isegi ilma usuta vastas ta palvele Vabandust. Davosja teeb rituaale, mis panevad Lume hingama, mis hoiab tagasi tegelase kõiki fänne.

Õnneks on sellel episoodil olulisem saade ja see jätab viienda hooaja alguses sooja õhkkonna kõrvale. Meil on üks osa parem kui järgmine.

Kuulujutud Kliid kinnitas ja ta “rändas” minevikku, kus nägi oma isa, Ned Stark, ikka laps, onu juures treenitud Benjen Stark. Lyanna Stark ja Hodor ilmus ka lapsena ja Hodori tegelik nimi oli Wylis, ja ta rääkis ikka normaalselt.

Stseen on emotsionaalne ja kolme silmaga Raven katkestab selle lühidalt, nii et Bran ei vaju oma nägemusse ega tule enam tagasi.

Hodor ja Lyanna

Castelo Negro juures kogesime kahte pingehetke, millest esimene oli Alliser Thorne, kes esitas oma ultimaatumi Davosele ja kelle päästis viimasel minutil tellitud metslaste saabumine Tormund.

Siis viidi meid Kuninga maandumine kuhu Lannisteri süžee on pisut edasi liikunud. Jaime ähvardas Kõrget Varblast, ta reageeris ähvardusele, miski polnud olulisem.

Selles osas on meeldejääva stseeni teinud teine ​​Lannister. Tyrion võttis paar lonksu veini ja julges kaks lohet vabastada Daenerys mis on püramiidi põhjas kinni Meereen. Stseen on väga pingeline, kuid näitab, miks kääbus on sarja üks paremaid ja targemaid tegelasi.

Naga-e-draakon

Aryal oli kohtumine Jaquen H’gariga, kes pärast testimist viis ta teelt välja. Ja Ramsay, nii hull kui kunagi varem, ei kannatanud Boltoni kodus Maesterilt kuulda, et ta võitis venna ja tappis tema isa, Roose, Walda ja väikese lapse.

Roose suri torkega kõhtu ning Walda ja vastsündinu sõi ära Ramsay koer. Mis on selle hullu pättide julmuse piir?

Ramsay-lumi-bolton

Balon Greyjoy tappis ka ĂĽks vana sõber ja tema tĂĽtar Yara Greyjoy nägi, et tal on raske oma kodus trooni võtta, mida Theon Greyjoy valitseks pärast isa surma või seda, kelle nad otsustavad valida. Ja kui rääkida Theonist, siis endine “Fedor” tuleb koju …

Ja lõpuks, selle episoodi kõige olulisem hetk.

Jon Snow ärkas ellu.

Melissandre isegi ennast halvustades viis ta läbi rituaali, mida ta polnud kunagi varem proovinud, et proovida meest ellu äratada ja see õnnestus, kuid isegi ta ei teadnud, kuidas. Kui kõik kohalviibijad loobusid, nägi ükshaaval teda proovimas.

Tormund pidi kõigepealt toast lahkuma, seejärel Ser Davor ja lõpuks, pärast paar korda sõnade lausumist, loobus ta, kuid Jon ärkas …

jon-snow-live Kui soovite seda, siis annab see Troonide mäng! Jon on elus!

Ja mida siis järgmisest osast oodata? Kas Jon tuleb teistsugune tagasi? Kas kavatsete ikkagi öist vahivalvet kamandada või võitlete seinte taga! Jäta oma arvamus kommentaaridesse.