Troonide mängu seitsmendat hooaega on häkitud üle 1000 miljoni korra

Ettevõte, mis vastutab esitatava sisu kaitsmise ja jälgimise eest, näitab Game Of Thrones seeria kohta mõningaid üllatavaid numbreid. See on HBO jaoks mõnevõrra vaieldav hooaeg, seda tänu kannatavale arvutirünnakule ja HBO Hispaania algsele osale.

Muso tegevdirektor ja looja Andy Chatterly ĂĽtles Torrent Freakile, et “pole saladus, et HBO sai eelmisel hooajal turvarikkumise”, mis viis sarja mitme episoodi esialgse Interneti-väljaandmiseni. Ettevõtte arvud on aga näidanud, et “litsentsita voogesitus osutub märkimisväärsemaks piraatlusvormiks kui torrentide allalaadimine”, lõpetas Chatterly.

Mis puutub ettevõtte saavutustesse, siis on Game of Thrones’i iga episood kaaperdatud umbes 140 miljonit korda, mis on palju suurem arv kui seaduslike kanalite kaudu vaadatud 32 miljonit vaatamist.

tek sai muso “data-title =” tek sai muso – Troonide mängu 7. hooaega on häkitud ĂĽle 1000 miljoni korra – SAPO Tek “> tek sai muso

Režissöör Muso väite tugevdamiseks tuleb ainult 9% piraatvaadetest torrentisaitidelt, näiteks PIrate Bay, millest 85% on ebaseadusliku voogesituse tulemus. Otselaadimised moodustavad umbes 6% ebaseaduslikest vaatamistest.