Truco ja Palavras Cruzadas saabusid iPadi versiooniga ka brasiillastele

Ikka on neid, keda App Store’i mänguolukord segab. Jah see on mängukategooriat pole seaduse tõttu Brasiilia poes. Kuid miski ei takista (vähemalt veel) arendajatel oma mänge selles kategoorias avaldada Meelelahutus, mis on ĂĽsna tavaline.

Tänu sellele on meil brasiillastel juurdepääs kahele iPadile mõeldud uuele mängule, mis lubavad kogu perele meelt lahutada: HD Truco ja Ristsõna HD, arendaja Renato Pessanha.

Ristsõna HD

Kuna see on ainus portugali keeles sõnaotsingurakendus iPadi jaoks, on see olemas 300 võrku mängud, mis pakuvad tundide viisi lusti ja meelelahutust neile, kes armastavad stiili.

Mäng on kunstnahaga graafiliselt hooldatud, järgides mõne ainult iPadile mõeldud rakenduse stiili.

See on App Store’is saadaval (link) hinnaga 1,99 dollarit. 3 reaali jaoks on 300 mängu. Raha väärtuse osas on see isegi palju odavam kui ristsõna ostmine ajalehekioskist. ?

HD Truco

Tänu spetsiaalselt tahvelarvutite jaoks ümber töötatud uuele HD-versioonile saavad Truco austajad nüüd omavahel iPadi kasutada.

WiFi või Bluetooth-võrgu kaudu saavad mängus osaleda kõik, kellel on mõni muu iPad või isegi iPhone või iPod touch.

Tänu rakenduse tehisintellektile saate mängida ka süsteemi vastu. Selle puidust kujundus näib olevat inspireeritud teiste arendajate, näiteks Domino Boxi edust. Seadetes saate kohandada kõiki mängu üksikasju vastavalt stiilile, mida kõige rohkem kasutate.

Truco HD on saadaval App Store’is (link) ka hinnaga 1,99 dollarit. IPhone / iPod touchi versioon (link) on poole odavam, 0,99 dollarit ja neil on iPadiga täielik suhtlus.