RAÄŚUNALNIK

True Pikachu: Razer esitleb Pokémoni peakomplekti, mis on laaditud Poké Ballile

Pikachust inspireeritud uuel juhtmeta peakomplektil on Poké Ball ja see müüakse Hiinas sel nädalal

SEE Razer, üks suurimaid mänguririistvara ja välisseadmeid tootvaid ettevõtteid, laseb fännidel lihtsalt minna Pokemon kuma. Sel nädalal tõi ettevõte turule peakomplekti True Wireless (TWS), keda see ikoon tõeliselt inspireerib Pikachu (tõeline Pikachu). Aga mis selles osas tegelikult silma paistab stringid on laadimisjuhtum: a Poké Ball.

Välja arvatud juhtum, Pikachu on sama kujundusega kui Vasar, teine ​​mudel True Wireless turustas Razer. Kuid Jaapani klassikalistest tegelaskujudest inspireeritud seade on täiesti kollane ja maoga ettevõtte logo on asendatud Pikachu.

Poké Ball koos kõrvaklappidegaTransporti ja laadimist saab teha ustava kujundusega Poké Ballil

Telefoni laadimise ümbris on ustav reproduktsioon Poké Ball. Suuruse tõttu on võimalik ette kujutada, et selle kandmine püksitaskus pole teostatav. Aga Razer kinnitage kaabel palli külge, nii et kasutaja saaks hõlpsamini kõrvaklappe võtta. SEE Poké Ball sellel on ka keskne LED-nupp, mis võimaldab teil jälgida aku taset.

Kõrvaklappide üksikasjad

Pikachu kõrvaklapid Need traadita kõrvaklapid on veekindlad. Lisaks on juhiste hääl Pikachu enda hääl

Spetsifikatsioonide osas pole nii palju üllatusi, sest me räägime a Vasar kohandatud. SEE Tõeline Pikachu omama 13 mm vastavaid draivereid, Bluetooth 5.0 ja IPX4 sertifikaati (veekindel). Telefoni hääljuhised on Pikachu, veel üks väga lahe funktsioon Razer pane see.

Autonoomia osas võib aku vastu võtta umbes kolm tundi, kuulates muusikat, taskuhäälingusaateid ja vaadates videosisu. Toetusega Poké Ball, seda kestust saab pikendada kuni 15 tunnini.

Kust seda osta saab?

Pokémoni kõrvaklapid Praegu müüakse Pokémoni kõrvaklappe ainult Hiina turul

Teame, et see uudis vallutas fännide südame Pokemon, kuid me peame olema realistlikud. Kahjuks Tõeline Pikachu kaugel Brasiiliast, see on sellepärast Razer kavatsen seda lihtsalt Hiina turul müüa. Juhtmeta telefon Pokemon müüakse Tmalli kauplustes alates 16. aprilli (neljapäeva) südaööst.

Hiina e-kaubanduses saab peakomplekti osta 999 jĂĽaani (umbes Rp 730 R $ teostada otsene teisendamine).

Mida arvate juhtmeta kõrvaklappidest Pikachu? Kas kavatsete ühe sellise osta? Jäta oma arvamus kommentaaridesse.

Allikas: Engadget.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH