Trump tänavu kõige populaarsemate säutsude nimekirjast

Nelson Mandela tsitaadiga „Keegi pole sündinud teisi inimesi nende nahavärvi, mineviku või religiooni tõttu vihkama…“, saavutas USA ekspresident Barack Obama nimekirjas teise koha.

SEE säutsuma, mis on kirjutatud pärast Charlottesville’is (USA) aset leidnud paremäärmusliku marssi vastu meelt avaldanud meeleavaldajate rĂĽhma rĂĽnnakut, annab ĂĽle 1,7 miljoni retweete’i, enam kui 4,5 miljonit “meeldimist” ja ĂĽle 70 000 kommentaari.

tek obama “data-title =” tek obama – Trump aasta populaarseimate säutsude loendist – SAPO Tek “> Obama Tech

Ja isegi enam kui kahe tuhande säutsuga, mille Donald Trump on kirjutanud pärast tema valimist ja millel on rohkem kui 44 miljonit jälgijat, pole praegusel Ameerika presidendil ühtegi säutsu eelnimetatud nimekirjas.

Barack Obama ei ilmunud mitte ĂĽks, mitte kaks, vaid kolm korda. Väljaandes, mis loodi pärast presidendiks olemise lõppu, tänas Obama ja palus ameeriklastel “uskuda, mitte minu võimetesse muudatusi teha, vaid teistesse” ja öelda, et on au teenida Ameerika inimesi ja seda nad ka teevad. “Parem juht ja parem mees”.

tek obama twitter “data-title =” tek obama twitter – Trump aasta populaarseimate säutsude nimekirjast – SAPO Tek ”> Tek Obama Twitter

Esikoht poodiumil on … välismaalastele. Carter Wilkerson kĂĽsis Ameerikas tuntud restoranikett, kui palju oleks vaja ĂĽmbervõtteid, et saada “ĂĽks aasta tasuta kananäkke?” ja vastust ei viivitata: 18 miljonit.

twitter tek “data-title =” tek twitter – Trump aasta populaarseimate säutsude loendist – SAPO Tek “> twitter tech

Eesmärki saavutamata õnnestus 16-aastasel ameerika üliõpilasel 3 635 655 retweetti, mis oli piisav, et tõrjuda Ellen DeGeneres, kellel on alates 2014. aastast kõige rohkem jagatud sõnumeid, mis on saavutatud Oscari öö kuulsa selfie abil.

Lisaks sellele andis kiirtoidukett Carterile nii ihaldatud kanatĂĽkid ja väljaanne andis talle reisi programmi “The Ellen DeGeneres Show”.