Tuletorni tuletorni meeskond liitub Apple’iga; palgatakse endine Microsoft

Selle kuu alguses avaldasime (suhteliselt) ebatavalised uudised Apple’i patendiklastri omandamise kohta. Nagu teate, pole Cupertino hiiglasel erilist sidet intellektuaalse omandi bĂĽrokraatiaga ja tavalisem on näha, et see omandab ettevõtteid kui patente.

Kuigi te pole veel ostnud AI tuletornelamute turvakaameratele spetsialiseerunud ettevõte teeb Apple enamat kui lihtsalt patentide omandamise: Apple haarab ka osa meeskonnast, sealhulgas kaasasutajatest, nagu teatas Teave.

Kui täpne olla, siis umbes 20 ettevõtte töötajat käis Cupertinos, kus nad jätkavad tööd mitme tuletornis arendama hakkava projektiga. Nagu me ĂĽtlesime, teatas ettevõte oma tegevuse lõpetamisest eelmisel aastal, väites, et see “pole saavutanud soovitud ärilist edu”.

Kõigepealt kogub Lighthouse masinõppe parandamiseks kaamera andmeid ja pakub näotuvastuse funktsioone, mis on sarnased Apple’i patentidega saadud omadustega.

Eeldatakse, et meeskond jätkab selle projekti kallal töötamist Apple’is, kuigi on ebaselge, kuidas Apple kavatseb tulevikus Lighthouse’i tehnoloogiat kasutada, ĂĽtleb keegi, kes on asjaga kursis.

Apple värbab endise Microsofti

Eelmisel kuul palkas Apple endise Microsofti (ja väljasurnud Otto Smart Brandi tegevjuhi) Sam Jadallah, juhtida targa kodu toodete divisjoni. Tegevjuht kinnitas uut ettevõtmist oma LinkedIni lehel.

Vastavalt CNBCJadallahi palkamine on viimane märk sellest, et Apple kavatseb suurendada oma jõupingutusi ja osaleda koduturul, kus domineerivad tähestik ja Amazon.

Pärast ĂĽle kĂĽmne aasta Microsofti ettevõtte asepresidendina asutas Jadallah 2013. aastal Otto, ettevõtte, mis arendab nutikaid võtmeid – mõned maksavad kuni 700 dollarit! Ettevõte ei elanud aga kaua ja sulges oma uksed pärast nelja aastat 2017. aastal – kohe pärast ĂĽhe uusima toote turule toomist.

Juba enne tegevuse lõpetamist oli Ottol juba teatud sidemed Apple’iga. Juhtide sõnul oli umbes 70% ettevõtte varajastest liikmetest pärit Apple’ist ja pärast esimese toote turuletoomist oli see turul tuntud kui “Apple’i nutikas lukk”.

Jadallahi palkamine ei olnud Apple’i ainus käik selles piirkonnas hiljuti; Eelmise aasta veebruaris teatasime, et ettevõte on omandanud Pullstringi, a algus on spetsialiseerunud helirakendustele, mis aitavad Cupertino hiiglastel sellel turul meie silmaringi jõuda.

MacRumorsi kaudu, Business Insider