Tulevased paroolid implanteeritakse või neelatakse alla

PayPali jaoks on paljude turul praegu kavandatavate alternatiivide seas kõige lootustandvamad lahendused, mis tungivad kehasse implantaatide või tehnoloogia sisse, mis on manustatud pilli, mille maohape neelab ja aktiveerib.

Ettevõtte arendusdirektor Jonathan Leblanc rõhutas avalikus ettekandes, et paroolid on nõrgad ja neid on lihtne unustada, ning rääkis tööst, mida ettevõtted selles valdkonnas teiste võimaluste testimiseks on teinud.

Teie enesekindlus on see, et eemaldume märkide kombinatsioonidest ja areneme turvalisemate mudeliteni. Leblanc rääkis ka biomeetrilistest valikutest nagu silmade skaneerimine, kuid uskus rohkem potentsiaalsetesse lahendustesse, mida saaks kehasse integreerida.

Selles universumis nägi ta veenide tuvastamiseks paljutõotavaid lahendusi, mis on juba täna olemas või mis võimaldavad südame löögisageduse analüüsi ja PayPali edusamme nendes kahes valdkonnas.

Ettevõte testib ka radikaalsemaid lahendusi, kuid see ei tähenda, et nad need oma maksesüsteemis kasutusele võtaksid, rõhutas ametnik, nagu tsiteeris Wall Street Journal.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi