Tulevik on Neo! Fortnite 9. hooaeg on välja antud

Lõpuks ilmub uus Fortnite hooaeg, kus on palju uudiseid, futuristlikke teemasid ja uusi Skineid

SEE Eepiline mäng paljastab, et see on juba õhus 9. hooaeg aastal Fortnite, millel on uued auhinnad (üle 100), esemed, nahad, purilennukid, laadimisekraanid, asukohad ja tantsud. Uus hooaeg Batle Royale on saadaval kuni 1. augustini.

Üks peamisi muudatusi, mis mängurite kogukonda juba liigutab, on futuristlik teema. Nüüd on mängijatel vähem aega jälgida ja garanteerida oma tasu missioonide täitmisega. Veaparandused ja täiustused on lisatud ka värskenduspaketti. SEE Fortnite kõndima PRAÇA, PS4, Xbox One, Nintendo Switchseade iOS ja Android.

Tutvuge treileriga:

Haagis lõi sidemed eelmise hooajaga (8, Piraadid ja vulkaanid) ning näitab, et vulkaan purskas ja muutis igavesti mõnda kohta pika kestusega. Tänu uuele transpordisüsteemile, saate kiiresti liikuda Slipstream.

Piraatide ja aardejahi teemaline 8. hooaeg raputas saart maavärinatest, mis viitavad suurele vulkaanipurskele. Uued sündmused (Hakkamatu) viib mängija Nexuse dimensiooni.

Uus Fortnite hooaeg keskendub tulevikule

Uue hooaja teemal on futuristlik fookus, mida on oodata, kuna tiiseri haagis selgus, kui tegelane kandis turbolaadurit. Fortnite’i konto enda teada antud eelvaate säuts annab vihje ka “tundmatule tulevikule”.

Ajalugu seni

SEE Fortnite on žanriline elektrooniline mäng lahingukuning loodi 2011. aastal ja käivitati 2017. aastal ning töötab koostöös ellujäämiseks hooneelementidega. Seda saab mängida kuni 100 mängijat.

Tulevik on Neo!  Fortnite 9. hooaeg on välja antudUued olendid ilmusid 9. hooajal

Mängul on juba järgmised teemad: Tuba; Super kangelane (meteoriit tabab maad ja tekitab kahju); Ajas reisimine (varaste pesadest pärit raketid tekitavad mängijaid liigutavaid lünki); Pimedus (Taevas on pime ja koletised on peamised ohud); Talv (Jäätorm võtab kaardi üle ja jäänukk ründab mängijaid).

Vulkaan purskab

Mängija näeb, et vulkaan on purskanud, tuues kaardile muudatusi. Vulkaani ala on nimetatud Surveveski ja seda saab ka uurida. Lisaks on avastatud kaks uut asukohta: Neo Tilt ja Mega Mall.

Tulevik on Neo!  Fortnite 9. hooaeg on välja antudTourbilloni transpordisüsteem

Sisse Neo Tilt (Torre Neo), kes asendas Kaldus torn (Torres Tortas on kuulus), hooned lammutati, kuid ehitati ümber futuristliku rajaga. Juba sisse Mega Mall (Super šoppamine), suur kaubanduskeskus, mis jääb järele Jaemüügiliin. Mängijatel soovitatakse osta, otsida uusi relvi ja varustust.

Tulevik on Neo!  Fortnite 9. hooaeg on välja antudKuidas oleks shoppamisega?

Lisaks võeti õhutranspordiks kasutusele uus keeristega süsteem. Kõige osavamad mängijad kasutavad neid manöövreid, mis suurendavad õhuvoolude kaudu kiirust.

Teine uudsus on Fortbaidid, kiibikujulised tükid, mis jaotuvad kogu mängu vältel. Need on saadaval iga päev, kuid need on nähtavad ainult neile, kellel on Batle Pass (mis maksab 950 V-taala). Valikus on ka 3 mängurežiimi, kindel kuld (võitlus lõpuni legendaarsete relvadega) ja madal raskusjõud, iga mängija jaoks 50 tervist.

Uued nahad

Uus Nahk on lisatud ja Fortnite Insideri veebisaidi andmetel on mõned neist lekkinud. Vaadake seda allpool:

Fortnite eepiliste mängude nahadVaadake uusi lekitatud Skineid

Hooaja avanedes ilmub rohkem uudiseid. Kas teile meeldivad muutused? Jätke oma kommentaarid allolevatele väljadele.

Allikas: Eepiline mäng