contador gratis Saltar al contenido

Tuleviku ehitamine viib arutelu Portugali digitaalse ümberkujundamise üle tagasi Lissaboni lehele

Tuleviku ehitamine viib arutelu Portugali digitaalse ümberkujundamise üle tagasi Lissaboni lehele

IT-maailma peategelased, sealhulgas ettevõtted, idufirmad, inkubaatorid, investorid, teadlased ja üliõpilased, on kaks päeva koos, et arutada Portugalis toimuvat digitaalset muutust. Arutelud toimuvad imatchi korraldatava ja Microsofti toega hoone The Future teises väljaandes, 28. ja 29. jaanuaril Lissabonis Pavilho Carlos Lopes'is.

Tuues kokku rahvusvahelisi ja Portugali spetsialiste sellistest ettevõtetest nagu Microsoft ja Outsystems, toimub kohtumine praktiliste sessioonide ja juhtumianalüüsidega. Selle eesmärk on näidata, kuidas tehnoloogia "määratleb inimese arengu uuesti".

Programmi lubaduste hulka kuulub kliendi teekonna tuleviku uurimine, kuidas kasutada saate ökonoomsust või kuidas luua uuenduslikku kultuuri. Abi saamiseks lubab organisatsioon osalejatel suhelda tehnoloogiaga, näha meeleavaldusi reaalajas ja õppida "ekspertidelt".

Seoses selle kohtumisega toimub 30. jaanuaril haridusele ja tehnoloogiale pühendatud hoone helgemad tulevikud, mille eesmärk on kokku viia need, kes otsustavad, koolitavad, uurivad, uurivad ja toetavad seda ökosüsteemi, et edendada hariduse digitaalset ümberkujundamist ja Portugali tulevikku.

Eelmisel aastal oli Tuleviku ehitamine kokku 250 seanssi ja Lissabonis osales kokku umbes 100 esinejat, nii rahvuslikult kui ka rahvusvaheliselt.

Osalejate abistamiseks teevad organisatsioonid rakenduse Hoone tulevik kättesaadavaks App Store'is ja Google Play poes, kuhu koondatakse kogu teave sündmuse kohta, nimelt kõlarid ja programmid.

Osalemisest huvitatud soovijad saavad ametlikul veebisaidil pileteid osta kuni 28. jaanuarini.

Tuleviku ehitamine