Tulurakendus arvutab välja, kas peate deklareerima kauba rahvusvahelistes reisides või mitte

Need, kes eelistavad välismaalt iPhone’i või iPadi osta, teavad juba reisilt naastes, et valitseb teatav bĂĽrokraatia. Lennukis olles saavad reisijad vormi, mille nad peavad täitma, märkides, mida nad väljastpoolt tõid. Ja on kĂĽsimus: mitu iPadi ma maksukulusid kannan?

IRS on loonud rakenduse, mis muudab selle ülesande lihtsamaks, öeldes teile, kas teatada, mis teil kaasas on või mitte.

Selle rakenduse lõi föderaalne andmetöötlusteenus (Serpro), kes vastutab ka tuludeklaratsioonidega konsulteerimise suure utiliidi eest.

See ei asenda deklaratsiooni, vaid võimaldab reisijal teha personaalne arvutus selle kohta, kui palju maksu ta maksab, kui ta teatab, mida ta kannab (50% üle 500 dollarist).

Näiteks kui reisite Ameerika Ühendriikidesse ja tulete tagasi uue 32 GB suuruse iPadi Wi-Fi + Cellulariga, peate deklareerima 729 USA dollarit (millele lisandub USA osariigi maks, kust te selle ostsite, kuid unustame selle illustreerimiseks hetkeks). Selle rakenduse abil leiate, et täiendav maks, mille peate tollis maksma, on 144,50 dollarit. Sel juhul peate teatama, mida te kannate.

See rakendus on tõesti mõeldud neile, kes on harjunud reisima ja “suveniire” väljast tooma.

SEE Ăślemeremaade reisijad tasuta ja selle saab alla laadida App Store’ist (link). Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchiga operatsioonisĂĽsteemiga iOS 4 või uuem.