contador gratis Saltar al contenido

Tundmatu võrgu viga? Instagramis ja Facebookis on sisselogimisega probleeme. | Sotsiaalmeedia

Tundmatu võrgu viga? Instagramis ja Facebookis on sisselogimisega probleeme. | Sotsiaalmeedia

Instagram ja Facebook näitavad vigu neljapäeva pärastlõunal (05). Twitteris ilmunud teate kohaselt seisavad kasutajad silmitsi mõlemasse sotsiaalvõrgustikku sisselogimisega. Instagrami sisse logides kuvatakse rakenduses teade "Ilmnenud on tundmatu võrgu viga" ja see ei võimalda teenusele juurdepääsu. Juba Facebooki kaudu mitme inimese jaoks Brasiilias.

WhatsApp Facebookist? Rakendus 'muudab nime' ja ajab kasutaja segadusse

TechTudo võttis ühendust Brasiilia ettevõtlusnõustajatega. Kuna mõlemad kuuluvad Facebooki ja ka WhatsApp, selgitas ettevõte: "Varem täna oli mõnedel inimestel probleeme Facebooki ja Instagrami juurdepääsuga. Uurisime neid kohe ja probleem lahenes. Vabandame ebamugavuste pärast."

Instagram esitleb neljapäeval tundmatut viga Foto: Reproduo / Aline BatistaInstagram esitleb neljapäeval tundmatut viga Foto: Reproduo / Aline Batista

Instagram esitleb neljapäeval tundmatut viga Foto: Reproduo / Aline Batista

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veebis teenindusfunktsioone jälgivast Downdetectori sõnul hakkab Instagram tõrkeid näitama kell 16:20. Rike mõjutab peamiselt Ameerika Ühendriikide ja mitme Euroopa riigi kasutajaid, kuid teateid on ka probleemidest Brasiilias. Samal ajal kukkus ka Facebook alla ning kaebused olid koondunud USA-sse, Peruusse, Venezuelasse ja Brasiiliasse.

Twitteris ilmunud teate kohaselt ei luba Instagram teil rakendust sisestada. Uuele kontole sisselogimisel kuvatakse rakenduses teade "Ilmnenud on tundmatu võrgu viga". Isegi nii saavad sisenejad kasutada sotsiaalseid võrgustikke tavapäraselt, nii mobiili- kui ka veebiversioonides. TechTudo teeb testi ja tegelikult ei saa ta kontole sisse logida.

Google Trends näitab viimase tunni jooksul "Instagram tundmatute võrguvigade" otsingute arvu kasvu. Tööriistade tõusule ilmusid ka sellised terminid nagu "Instagram peatus täna", "Instagram tänase probleemiga", "Instagram langes täna" ja "Instagram langes".

Mõne Brasiilia kasutaja jaoks pole Facebook enam aktiivne. Twitteris ilmunud raporti kohaselt ei tööta sotsiaalsed võrgustikud, välja arvatud sisselogimisega seotud probleemid. Google Trendsi veebisaidil suurenes otsingute kasutamine terminites "Facebook offline 2019", "Facebook offline offline", "Facebooki tõrge" ja "Facebook probleemidega. TechTudo ei suutnud testimise ajal vigu reprodutseerida. Veebiversioon ja Facebooki mobiilirakendus toimivad normaalselt.

Ilmus Instagrami stseen: kuidas sellega hakkama saada? Vaadake näpunäiteid TechTudo foorumist

Kuidas teada saada, kes lõpetas teid Instagramis jälgimise

Kuidas teada saada, kes lõpetas teid Instagramis jälgimise