contador gratis Saltar al contenido

Tundub, et EVO Personal on uus Maci kloon, seekord itaalia keeles

Tundub, et EVO Personal on uus Maci kloon, seekord itaalia keeles

Ja ilmselt jõudis see Mac'i kloonide uuele tootjale, seekord Itaaliale: see on Engineering Project, mis on installinud ajutise lehe EVO Personal kohta, teie arvuti ühildub Mac OS X-iga.

Evo isiklik

Teavet on endiselt vähe ja masinaid pole praegu müügil. Ettevõtte sõnul on ettevalmistamisel veebipood, mis peagi õhku tuleb. Ehkki on endiselt ebaselge, kas nende arvuteid juba müüakse koos installitud Mac OS X 10.6 Snow Leopardiga, on saidi toonud mõne mudeli põhikonfiguratsioon ja hind.

"EVO DUO" on varustatud Intel Core 2 Duo E7500 2,93 GHz, 2 GB muutmälu, 500 GB kõvakettaga, "Evodrive" (ma kujutan ette, et see on samaväärne SuperDrive'iga) kahekihiline 8x, 802.11n WiFi ja Intel GMA X4500 graafikakaardid. See väljub 480 euro eest. Võrdluseks – Itaalia odavaim mini-Mac maksab praegu 550 eurot ja kaasas on Core 2 Duo 2,26 GHz kiip, ainult 160 GB kõvaketas ja NVIDIA GeForce 9400M graafikakiibikomplekt.

Vaadake EVO-videot, kus töötab Mac OS X:

(youtube) http://www.youtube.com/watch?v=YqlzLEt78kY (/ youtube)

Apple'i võitlus Psystariga jätkub muidugi õiglusega, kuid me ei tea ikkagi, kuidas otsustada suhtuda teistesse ettevõtetesse, kes pakuvad teistes riikides sarnast tegevust. Viimasel ajal näeme üht ka Venemaal, teist Saksamaal ja isegi kolmandat Argentiinas.

(MacNNi kaudu)